Alfa Sprinti - rabim zdravljenje!!!!!!!!!!!

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Evo, da se še jaz malo izumetničim. V SLoveniji je 22 Sprintov, od tega so 3-je moji :) Skrataka, cenjeni gadoljubi:
Na prvi sliki je 31.10.2002, v ospredju stoji Piu Bella, odzadi na levi No.3 in desno No.2.
Na srednji sliki je No.3 pred enim tednom, kot lahko vaše vrle oči opazijo, je avto skoraj prazen in tehta dobrih 100 kg, tisto, kar peče, pa je notranjost avtomobila (opazite neke hude cevi?). Racing Boy, če nauš pelo 147, boš gledo ta avto odzad :)
No in spodaj je še dezijn tega avta, ki se dela ravno te dni. :)

Slika
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

[quote="aichi"]Evo, da se še jaz malo izumetničim. V SLoveniji je 22 Sprintov, od tega so 3-je moji :) Skrataka, cenjeni gadoljubi:
Na prvi sliki je 31.10.2002, v ospredju stoji Piu Bella, odzadi na levi No.3 in desno No.2.
Na srednji sliki je No.3 pred enim tednom, kot lahko vaše vrle oči opazijo, je avto skoraj prazen in tehta dobrih 100 kg, tisto, kar peče, pa je notranjost avtomobila (opazite neke hude cevi?). Racing Boy, če nauš pelo 147, boš gledo ta avto odzad :)
No in spodaj je še dezijn tega avta, ki se dela ravno te dni. :)




Zelo lepo, imam namen tudi sam kupit eno malo starejšo alfico in jo popolnoma napedenat. Nekaj za nedeljske vožnje. Ali se lahko obrnem nate za kakšne informacije, ker se mi zdi da si kar strokovnjak
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

lepa je lepa
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Kaj pametnejšega nauš našo. Sprinti, ki bi bili neproblematični, so redki, enega vem v MB in enega v Lj, vse ostalo je 5x prekitano,prebarvano in nenazadnje tud skupaj zmetano, ala Sprint s 33-kinim volanom in podobne. AlfaSudov skoraj ni več, potem maš še kako staro 33, -> 88, ki je identična Sprintu, al pa mal novejša 33-ka, če nisi preveč zahteven z elektroniko. Od ostalega se carsko pelje tud GTV (tastar, tak kot moj), zadnji pogon, Slika
Pa kaka 75-ka, ki ni preveč zdrsana. :)
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Hej če boš GTV-ja prodajal kar povej, ker ta avto je res :verycool:
Včasih sem tudi sam vozil Sprint-a, takoj bi ta avto še enkrat imel, res pa je da so po večini v slabem stanju, tudi moj je bil ko sem ga kupil, pa sem ga šel kompletno obnavljati, koliko me je na koncu cenovno prišlo raje ne povem, povem pa da se je splačalo vanj vložiti vsak tolar :jump3:
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Daj mal povej kaka je bla in kam je potem šla, ker mam večino vseh pod nadzorom... :)
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Kupljena je bila leta 1996, bila je v zelo slabem stanju, tako da sem jo čisto bonovil, nivi pragovi, obrobe, blatniki,....., tudi motor ni bil vrhunski, tako da sem delal generalno še na na motorju, novi bati +obročki, nova sklopka, komplet tesnil,..., ko je bil avto v slabem letu dni sestavljen je izgledal kot nov, bil je rdeče barve, 1.5 motor 77KW, takrat me noben TDI ni ujel motor je bil res :rofl: , notranjost pa v zeleni barvi, no ja saj je bila z zeleno deteljico, športni sedeži,...
Zakaj sem jo pa prodal :? , še sedaj se tolčem po glavi, kupil jo je nekdo iz Jesenic, ki jo je kmalu prodal naprej, nato sem jo videl v LJ, že zelo v slabem stanju, še enkrat sem jo videl na avto sejmu v LJ, vsa odrajsana, pokitana, skratka groza od avtomobila ::(): , če bi dobil tega človeka, ki je to naredil iz odličnega avtomobila bi ga kar :flamer:
Mislim pa da se ne vozi več po cestah, saj jo nisem zasledil že ene 3 leta
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

[quote="aichi"] Racing Boy, če nauš pelo 147, boš gledo ta avto odzad :)

Aichi kaj pa misliš pelat z tem avtom?
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Hja, Racing Boy, ne vem še... :) Gorce pa kak rally... Pista odpade, ker bi me po vsaki dirki razšraufali zarad stotine protestov, ne morem bit v generalu krog pred vsemi... :) hecam se, majster. GHD in ene 3 rally-je, odvisno od denarja... :)
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Hmmmm... Maš kako sliko kje... Zdi se mi znano... :) In znam celo vedet, kje je končala (ne pr men) :D
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

aichi napisal/-a:Hmmmm... Maš kako sliko kje... Zdi se mi znano... :) In znam celo vedet, kje je končala (ne pr men) :D
Ta bo pa težka s sliko bom malo pregledal :)
Uporabniški avatar
smolko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 594
Pridružen: Po Jul 07, 2003 2:20 pm
Kraj: Radovljica
Kontakt:

Aichi ti boš vedel za to ki se prodaja, http://www.avto.net/rabljena2002/oglasP ... ?id=124508
Uporabniški avatar
zoranwagen
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1371
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:18 am

aichi napisal/-a:Evo, da se še jaz malo izumetničim. V SLoveniji je 22 Sprintov, od tega so 3-je moji :)
Ej stari ti pa si zakon....vsaka čast, če prav štejem maš 3 sprinte in 1 GTV-ja??? al ma mogoče še žena za v trgovino 147-ko, za družinske izlete pa vzamete 166-ko...hehehe???

Res je lepo spoznat takega "ljubitelja"!
Uporabniški avatar
aichi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 102
Pridružen: Sr Avg 13, 2003 6:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd, Ljubljana
Kontakt:

Mislim, da nisem ljubitelj, da sem čist preprosto usekan. :)
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Nekateri pa imejo res RAJ doma. Sam se bom kmalu resno lotil obnove GT juniorja letnik 1972, če bo bog dal sreče in takrat bi se, če bi se le lahko, rad priporočil za kakšne nasvete.
:mrgreen: :D :mrgreen:

P.S.: Ni težko razumeti ljubezni do takšnih avtomobilov. Moj poklon! =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Odgovori
  • Informacija