Ex 145QV, po novem Brera (str.9)

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Paše havba BP. Probi dobit tako da še ni bla barvana.
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

)No super :) ker kar sem gledal na avto.net se za dele prodajajo same 145 pre fl :doubt: zato bom danes šel za odbijač in masko pogledat na odpad v trst, havbo bom pa pri nas probal dobit (če je seveda ne dobim že v Trstu 8)
Uporabniški avatar
Ziga.
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 629
Pridružen: Sr Okt 06, 2010 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Celje

Oznaka QV pomeni kaj ? Športna izvedba ali kaj takšnega, ne me zdaj napadit ali kaj takšnega, sem pač nov pri alfah oz. še ne vem vsega :)

Vem da oznake Q2 ali Q4 so za zadni ali 4 kolesni pogon...
italiano è il migliore <3
Uporabniški avatar
Unek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1797
Pridružen: So Apr 18, 2009 10:26 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Trbovlje

quadrifoglio ali štiriperesna deteljica. Športna izvedenka alfe 145 z 2.0 TS motorjem...na kratko je to to.

Na zunaj se od ostalih razlikuje po pragovih in alu platiščih, znotraj pa ima drugačen števec, volan, predstavno ročico in sedeže...

Zadi diske pa ima tud 1.8...
Alfa je kot baba z visokim petam, za gonit pa za kazat. Za vse ostalo je neuporabna.
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

...moja pa se od ostalih razlikuje tudi po rahlo "predelanem" odbijaču, maski in havbi :doubt: no ker izlet v trst ni obrodil sadov sedaj upam, da se komu od forumašev doma valjajo ti karoserijski deli, ki jih iščem: se pravi nujno sprednji odbijač in maska (seveda oboje fl), manj nujno pa sprednja havba -H- -H- [-o< aja pa še eno vprašanje - kakšne stroške (okvirno) naj pričakujem, da bom lahko vse to porihtal :?:
PS. moderatorje bi prosil, če s seznama avtoodpadov v italiji v temi avtoodpadi skenslajo odpad na Rabuiese 15/b (trst) - danes bil tam in je zaprto, na vratih pa tabla proprieta in vendita, na dvorišču pa niti enega avtomobila. samo kot info., da se ne bo kdo za brezveze vozil :)
Uporabniški avatar
kleva
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1116
Pridružen: Pe Jul 10, 2009 8:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Izola

to je bil bivsi Romolo in je zaprt že skori 1 leto:)
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ziga. napisal/-a:Oznaka QV pomeni kaj ? Športna izvedba ali kaj takšnega, ne me zdaj napadit ali kaj takšnega, sem pač nov pri alfah oz. še ne vem vsega :)

Vem da oznake Q2 ali Q4 so za zadni ali 4 kolesni pogon...
q2 nikakor ne pomeni zadnji pogon :wink:

sicer pa kaj je blo da je prslo do nesrece?
Slika
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

eh, še sam ne vem kaj je blo :doubt: ...nekaj sem po dvorišču motovilil pa je prišlo do bližnjega srečanja s plinsko cisterno :doubt: #-o
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

aja kleva, a je kak odpad v Trstu ali okolici, pa da je lahko dostopen? s tem lahko dostopen mislim na to, da nei potrebno iti skozi trst, ker se osebno v Trstu ne znajdem skoraj nič (znal bi prit edino do stadiona NEreo Rocco :mrgreen: ) in se res ne bi rad izgubljal okrog po mestu :)
Uporabniški avatar
kleva
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1116
Pridružen: Pe Jul 10, 2009 8:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Izola

če boš prišu kak dan med tednom grem lahko stabo:)

med vikendi pa nimam dosti časa:S
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

ja super :) med tednom sem tako ali tako stalno v Kopru tako da glede tega ni popolnoma nobenga problema 8) Je pa ta opcija tudi edina možnost, da gre avto v reševanje že ta teden, ker v soboto delam in ne bom mogel it na odpade v Gorici, v nedeljo so pa vsi tako ali tako zaprti :? tko da če bi res bil na volji da greš z mano v Trst se priporočam :mrgreen:
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

Eno vrašanje imam za forumaše - ali je imela alfa 145 Fl samo en odtenek modre barve, ali jih je bilo na voljo več?
Uporabniški avatar
kosir1234
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3687
Pridružen: Če Feb 25, 2010 5:47 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Žiri

Več.
al so pa katere cele štrihane tak :P
(╯°□°)╯︵ ┻━┻.
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

aha...sprašujem zato, ker še nikoli nisem videl 145ke fl, ki bi bila drugačne modre barve kot moja. Za pre fl vem, da je več različnih modrih, za fl pa nisem vedel.
J1897
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 639
Pridružen: Če Sep 03, 2009 11:23 am
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Tolmin

aja točno! Košir, tvoja 145ka je enake barve kot moja. a so obstajale faceliftane 145ke še bolj temno modre barve :?:
Odgovori
  • Informacija