145-ka,moja,moja,hehe

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

danes prišel čas slovesa od moje Alfe... šla v druge roke in upam da bo še naprej v takem stanju in da bo novi lastnik tudi tako pozoren nanjo. mislim pa da se ni za bat. sedaj pa nakup drugega vozila.... težkaaaa ;)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

po doooollllggggeeeeemmm času sem spet med vami :) z prošnjo in pa informacijo o alfi 156 karavan ker imava s punco namen menjati avto in seveda je 156 obema pri srcu vas prosim za karšnokoli informacijo o kateri alfi do cene cca 7000 evrov in z realnimi kilometri. lahko tudi pomoč z linkom iz avto neta, skratka ne bi rad da bi dobil kakšno sklumpano alfo. tnx vsem za pomoč :)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
Uporabniški avatar
fiatista
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1382
Pridružen: Po Nov 05, 2007 11:11 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sorško polje

lepo da ostajaš na alfi =D>
Trentatre 1.3S
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

edini avto ki je vrednost cene in opreme realna stvar... pa še več, tudi edini forum kateri si vsi med sabo dajemo nasvete in pa nudimo pomoč en drugemu. skratka, večina na tem forumu jih je kot njihovi lastniki avtomobilov, zanesljivi realni ;)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

eto... spet jaz na tipkovnici... skratka kupim nazaj nekaj takega podobnega kot je bila moja črna Alfa :)
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
housexy
Alfist
Alfist
Prispevkov: 346
Pridružen: Ne Jan 24, 2010 11:31 pm
Kraj: ljubljana

najprej vsem starim alfistom in pa tudi novim po nekaj letih en lep pozdrav nazaj na forum.... preden začnem nov post se še na tem tukaj malo oglasim, da veste za koga se gre :D
Pri sodobnih Julijah ima največ uspeha Alfa Romeo ;)
Odgovori
  • Informacija