AR 147 JTDm 16V sport

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Hvala hvala =)

Čeprav sem zaprisežen motorist in so mi 4 kolesa le za vožnjo od točke A do točke B...vendar to še ne pomeni, da mi Alfica ne pomeni veliko...prav nasprotno..

imam pa tako kar dve lubici na 4 kolesih. Za ta rumeno trenutno nimam časa. Je pa na toplem v garaži. Vsi pravijo naj prodam, jaz pa pravim, naj se kar stara. vsake toliko jo zalaufam to je pa tudi vse. Avto sem dobil v dar, tako da je vsa zgodovina v isti familiji. =)

More pa vsake toliko kakšno kaplco spustit, če jo že alfa ne =D>

Slika
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

A lahko razlozis, kako si imel 15. maja 2013 zabelezenih 190k km, danes pa prodajas avto z 179k km, po kalkulacijah pa delal med 20 in 50k km letno??
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Miholl napisal/-a:A lahko razlozis, kako si imel 15. maja 2013 zabelezenih 190k km, danes pa prodajas avto z 179k km, po kalkulacijah pa delal med 20 in 50k km letno??
Zabeleženi so bili v moji glavi (niso povsem v meter natančni), števec jih kaže nekoliko manj, ker so me :^o pri nakupu. Zadnje dve leti je avto rabljen le za nedeljske izlete.
Avto se več ne prodaja.
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Miholl napisal/-a:A lahko razlozis, kako si imel 15. maja 2013 zabelezenih 190k km, danes pa prodajas avto z 179k km, po kalkulacijah pa delal med 20 in 50k km letno??
Kdor je klical, sem lepo razložil, koliko jih je na števcu in koliko realnih..evidenca po računu! Sem se pa odločil, da bom lastnik dokler bo delala oz. še vsaj nekaj let :)
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
buxter
Alfist
Alfist
Prispevkov: 486
Pridružen: Po Mar 23, 2009 11:47 am
Kraj: Ljubno na Gorenjskem

Pomojem si se zelo prav odločil. Meni se še danes malo kolca po taki, ker sem imel podobno. Ogromno avtomobila za zelo malo denarja. Pa če ti dela...
1. 147 2002 1.6 105KM_____________4. 147 2008 120KM
2. 147 2005 1.9 150KM_____________5. 147 2008 105KM
3. 159SW 2008 2.4 210 KM TI
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Imam služben avto, 1,5 m do službe, dva motorja pri hiši. Avto razgibam vsake 3 tedne toliko da ne pozabi delat. Ker je treba 150 konjičkov registrirat in zavarovat, mi glede na moje letne opravljene kilometre nikakor finančno ne znese, s težkim srcem objavljam oglas.

če morda koga zanima:
http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... +16V+Sport" onclick="window.open(this.href);return false;

Nove gume in ganc nov akumulator.
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Uporabniški avatar
HyperJack
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 589
Pridružen: Po Okt 18, 2010 12:15 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147
Kraj: Tam kjer so medvedi
Kontakt:

Alfica zaarana, kar ponavadi pomeni tudi da je že kar prodana.

Tako da lahko temo zaenkrat zapremo. :(

Alfa je le Alfa.

Ko se finančno opomorem pridem spet na Alfo na nekoliko mlajšo v kolikor bo kakšna vredu spet na trgu...

Enkrat Alfa vedno Alfa!

Peace, ljubav bok!
Manj komentarjev kot dobiš pod svoj avto, lepši je.... saj ni stvari ki bi ti jo lahko skritizirali..word!
Odgovori
  • Informacija