Alfa Romeo GT JTD 16v (zore89)

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
Niko
Alfist
Alfist
Prispevkov: 391
Pridružen: Po Okt 16, 2006 2:22 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ZORE89 napisal/-a:Zaenkrat da se malo privadim pa ulaufam samo zase drugače se bo pa dalo vse zmenit :)
Prvo svoje sprobam, potem se zmenmo brez problema :D
Zore, se toplo priporočam in te prosim, če me boš spomnil.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Bom ti javil takoj ko stestiram zadevo na svojih platiscih.
Uporabniški avatar
TheRealDeal
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 724
Pridružen: To Jul 03, 2012 9:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Zagorje ob Savi

Si se danes peljal za kakšno rdečo 147 v Trbovljah (okoli 14:40) ? :)
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

uf žal ne sm bil v službi do 17.30 ure je pa v hrastniku še ena iste barve ima jo neka fletna črna punca :D
Uporabniški avatar
TheRealDeal
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 724
Pridružen: To Jul 03, 2012 9:48 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Brera
Kraj: Zagorje ob Savi

Se mi je zdelo, da si bil ti, nisem pa dobro videl kdo je vozil.

Iz Hrastnika pravš da je :D :P
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Ne ni bla moja alfa :) ena ženska črna ma skor isto v hrastniku jo tudi sam večkrat srečam , sem jo pa že navadu tu odzdravit nazaj :D Sam ponavad si pipkama :D
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Spet nekaj novega nabavile so se zgornje vilice od Prekoma, moram rtečt da so zlo vredu , ker mi je malo daleč do njih , svoje stare roke pa moreš vrnit če vzameš obnovljene , avto mi pa žal ne more stat da bi jim poslal so mi šli tako na roko in mi zaupali da so mi poslali vilice , danes sem jih zamenjal jutri jim pa stare pošljem nazaj.


Sem pa zmontiral še niple za mazalico da se podmaže puše ko se menjajo pnevmatike in upam na čimmanj škripanja pozimi :D

Slike:

Slika

Slika

Slika
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

To si vrtal ne da bi prej gumice ven pobral?
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

povrtal sem do gumic in nato s tankim svedrom se skozi gumico da pride mast tudi na notranjo stran.

Pred kratkim sem menjal sprednje ploščice včeraj sem pa menjal še zadnje diske ter ploščice:

Slika

Kupil sem novi nosilec motorja ki pride iz mosta na menjalnik, menjal sem ga pred ene tremi meseci in ga je utrgalo , kupil sem kopijo, kajti kolega je kupil original mu ga je neslo po 2 mesecih nato je kupil kopijo mu je držala, meni je pa kopijo lepo odtrgalo in sem se odločil da ga malo predelam.
Slike pridejo bo pa dodatno zalit z lepilom za limanje stekel ker original je tako mehka guma da notranjost lahko premikaš z enim prstom , kot da je bil mišljen za kakšne Unote ali Tipote in ne za 150 konjev.
:?

Ko se lepilo dobro posuši ga zmontiram in poročam kakšna bo razlika in občutki.
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Evo stvar je takšna stari nosilec motorja- ki je star slabe tri mesece sploh ni bil pretrgan ampak cel , vendar ne morem verjeti original mehek da ga prermikaš z enim prstom kako da nebi nabijala 150 konjska mašina :lol: Ker sem že kupil novega , sem ga zalil , tam kjer se lahko premika levo desno ker ima luft vmes (gre se za nosilec iz mosta na menjalnik) , zalil sem ga z lepilom za lepljenje stekel na avtomobilih in moram povedat da je razlika ogromna, prej je bil nosilec tako mehek original da mi je prestavna ročica kar sama skakala hor in dol ko sem dal ali spustil gas sedaj tega ni več, bom pa sedaj se starega zalil da bom imel rezervo , VSEAKOR TOPLO PRIPOROČAM.

(da ne bo kdo limal s pištolo na vroči lim , to je namreč naredu kolega in je reku da je blo tko trdo da ko je prižgal avto mu je armaturko treslo)

P.S.

Platišča so se dala na novo speskati sem se odločil da morajo za tak avto biti tut platišča kot se spodobi, razmišljam pa v smeri , da roba nebi poliral , ampak komplet platišča dal prašno barvat v črno barvo , poliran rob pa špricnil na rdeče, videl sem namreč že par ČRNIH avtomobilov s črnimi platišči ter rdečim robom in rdečimi čeljustmi in moram reč da mi je HUDOO :D
Uporabniški avatar
LaŠko-TeaM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1771
Pridružen: Sr Feb 04, 2009 5:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Murske Sobota - Dol.Bistrica

črna platišča z rdečim robom so ena najlepših kar jih lahko vidiš na črnem avtu.

l.p
dom
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 598
Pridružen: Pe Dec 24, 2010 8:58 am

Črna in rdeča je prava kombinacija barv. Ko bo narejeno samo prilimaj slikce :)
Alfa Romeo - making drivers into mechanics since 1910
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Sta ni polepsala dan :) vsak.ki mu omenim pravi da to.ne pase skupaj vendar meni jr kombinacija ubijalska ,bom pa dal slike gor danes grejo platisca na peskanje potem pa naprej ;)
Uporabniški avatar
Yagi-san
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1355
Pridružen: Sr Apr 23, 2008 5:17 pm
Vozilo: ex- Alfa Romeo GT 3.2 V6 Matte Black

Seveda gre in to zelo dobro. Opcija bi bila eloksirat rob na kakšno candy red ali pa crom red in pa črna notranjost. Imam sam v planu le v barvi primerni barvi čeljusti :)
ZORE89
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1374
Pridružen: So Okt 10, 2009 1:37 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9jtd16v
Kraj: Zasavje

Tudi to sem razmisljal vendar nevrm kaksen postopek je to ter kako mora biti felga priravljena ce imas mogoce kaksen link pa kje to delajo pa kak?sna je kaj cena
Odgovori
  • Informacija