Alfa Romeo GT BlackLine & 159 2.4 Q4

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

dal bi se. sem bi blo treba airbag dobit narazn ker so not štifti zakrivljeni. al pa starga odtrgat stran pa silikon. sam kok je to kej varno v primeru nesreče.
Gorjup
Alfist
Alfist
Prispevkov: 428
Pridružen: To Apr 03, 2012 9:57 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Ti, 2.0, letnik 2009
Kraj: Ljubljana

Se mi je zdelo da ne bo tako enostavno, bo kar ostal originalni :)
Sem nekako pobožno upal da je sam nalepljen na neko kovinsko ploščico in se ga na silo odlepi in zalepi novega, tako kot zunanje :D
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Če bi šel tako zlahka dol, potem bi kar nekaj ljudi oslepelo ali še kaj huje pri sproženju zračne blazine v obraz.
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

evo že drugo leto brez problema čez tehničnega brez dpf-ja. letos so mel nove stroje in ga priklopijo na obd za pline :)
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

A preverijo če so napake v ECUju preko OBDja? Al kaj je point priklapljanja?
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

kokr sm vidu bere temp olja in temepreture na sondah. pa pač tko k zmeri da uno sondo na izpuh.
Uporabniški avatar
TribesMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9758
Pridružen: Če Jul 12, 2007 6:17 pm
Vozilo: Something else

Temperaturo olja? Od kje? Sej ta ECU ne meri temperature olja...
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

nimam pojma.

tud na izpisu je zabeležena temp olja.

Slika
Uporabniški avatar
coolbits
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 744
Pridružen: Če Jul 22, 2010 9:53 am
Vozilo: Brera 2008 2.4 154kw
Kraj: Sežana

To bo najverjetneje temperatura hladilne tekočine... :lol:
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

coolbits napisal/-a:To bo najverjetneje temperatura hladilne tekočine... :lol:
tudi jaz mislim da bo to temp hladilne...
Uporabniški avatar
B_U_R_I
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1017
Pridružen: So Jul 13, 2013 12:18 pm
Vozilo: AR 159 SW 2.0 JTDm

Teža 2142kg? 8-[
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

2142 kg ?

Kolko alf se ti skriva po prtlažniku ? :D
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
Uporabniški avatar
ALFA Romeo 1910
Alfist
Alfist
Prispevkov: 390
Pridružen: Po Nov 08, 2010 7:46 pm

Sam nevem od kje jim ta tem. olja pri nas na goriškem to že od januarja delajo.
Nevem kaj so tebi delali sam sem rekel sledeče puntota se ne da priklopit, za 156,159,166 sem pa reku "joj vi veste da moram pol armaturke rastavit da pridemo do kontakta " in potem so rekli uredu in samo da nek magnet na motor kateri mu meri obrate ampak izgleda da razbere tudi tem. olja. Teža je pa res :roll: velika razen če je mel možak noter 300kg ker avtomobil vagajo skupaj s šoferjem pri nas so sami lahki max 80 kg :D
Kaj hrupnost ti niso merili, ker kolikor sam vem na dizlih vsem gledajo hrupnost čeprav so se meni na original avspuh pri T.S. tudi nekaj postrani gledal pa sem reku da je ALFA ne pa mercedes :-({|= .

So res začeli malo pretiravat stare avtomobile na pol rjaste in še da ne govorim kakšne golfe 1,2 renault 4, citro ax, ... spuščajo skozi potem pa meni govori da gume niso najboljše ker majo samo 4mm profila pa da bi podvozje lahko bilo boljše pa... a 100 m pred tehničnim cesta taka da tudi če imaš novo podvozje ga zje... ](*,) Nevem ta država je na žalost obsojena na propad.
"Ljudska glupost i svemir su beskonačni, ali čak za ovo drugo nisam baš siguran.” Albert Einstein
Uporabniški avatar
Xin
Alfist
Alfist
Prispevkov: 363
Pridružen: Če Mar 05, 2015 9:39 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0
Kraj: Novo mesto

ALFA Romeo 1910 napisal/-a:Sam nevem od kje jim ta tem. olja pri nas na goriškem to že od januarja delajo.
Nevem kaj so tebi delali sam sem rekel sledeče puntota se ne da priklopit, za 156,159,166 sem pa reku "joj vi veste da moram pol armaturke rastavit da pridemo do kontakta " in potem so rekli uredu in samo da nek magnet na motor kateri mu meri obrate ampak izgleda da razbere tudi tem. olja. Teža je pa res :roll: velika razen če je mel možak noter 300kg ker avtomobil vagajo skupaj s šoferjem pri nas so sami lahki max 80 kg :D
Kaj hrupnost ti niso merili, ker kolikor sam vem na dizlih vsem gledajo hrupnost čeprav so se meni na original avspuh pri T.S. tudi nekaj postrani gledal pa sem reku da je ALFA ne pa mercedes :-({|= .

So res začeli malo pretiravat stare avtomobile na pol rjaste in še da ne govorim kakšne golfe 1,2 renault 4, citro ax, ... spuščajo skozi potem pa meni govori da gume niso najboljše ker majo samo 4mm profila pa da bi podvozje lahko bilo boljše pa... a 100 m pred tehničnim cesta taka da tudi če imaš novo podvozje ga zje... ](*,) Nevem ta država je na žalost obsojena na propad.
tud men se je letos prvič zgodilo da nisem v prvo prišel čez tehničngaa, vsa leta prej s 16let starim avtom pa bp.. wtf?!
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

hehe. tistih 142kg je od modela na tehničnem, za ostalih 200kg pa nimam pojma kje se skrivajo :) avto je bil prazn.

pol jih je pa zjebal ko so prevjala progam da so napisal olje namest voda. je pa reku da dela na useh ki imajo obd razn na fiat stilo ne dela sploh baje.

prejšn let me je model u postojni hotu prepirčat da je fuč letev :roll: "poznavalec alf"
Odgovori
  • Informacija