alfa 147 by xalfist

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Zarnice lepo sedijo to sem ze vse preveril. Saj če razmišljam logicno se je nekaj moglo zgoditi z celim žarometom, saj vse svetino v tla kratka , dolga in meglenka. Kot da je cel zaromet zamaknjen, sam nevem od česa , no sumim edino kot sem že napisal ko sem zapeljal na glavno cesto z stranske je bila jama in je nos kr malo bolj zabilo v alsvalt. Mogoce se je pri tem udarcu kaj zje...lo.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Saj nosilci od luči se tudi vidijo, če so ok ali ne. Lahko pa je bil kater počen, pa je ob trku popustil do konca.
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Ja ugotovil sem da notranji del luci plese prosto po preserno. Tisti stifri za nastavljati visino snopa se vrtijo v prazno.

Je pa alfica dobila se nov znakec na riti tak da zgleda sedaj od zadi bolj "sveža" hehe.
Slika
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Malo sem osvezil izgled zavor
SlikaSlika
Alfista93
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 72
Pridružen: Če Apr 03, 2014 4:40 pm
Vozilo: Alfa Romeo GT 1.9 JTDm

Čudovito :D ko si barval si čeljusti vzel dol ali si jih pustil na avtu?
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Ne nisem jemal narazen ker sem bil v časovni stiski. Tako da sem vse dele kjer ne sme biti barve dobro abdekal in pobarvan, nalepke pa narocil z ebaya jih v treh dneh dobil z anglije. Edino zadaj bi mogel vzeti manjse. Spredaj so 86mm ok zadaj pa malo predolge. Okoli 50 mm bi mogle biti zadaj.
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Že drugič sem nabasal vijak, tokrat na letnih gumah. Moram rečt da je bil vijak kar velik (dolg 5cm) a se na srečo dalo pnevmatiko popravit z injekcijo. Upam da ni ta vijak z moje alfe oz podvozja, bo morala na pregled.
Slika
Razlika v širini "komaj opazna" heheh
Slika
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Danes v druzbi odlschool makine
Slika
xalfist
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: Sr Maj 09, 2012 3:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor

Evo alfica je sla služit na drugam, upam da bo tako dobro kot je meni služila tudi novemu lastniku.
Prodala se je v dveh urah, kar me niti ni cudi saj koliko poznam 147 v slo je moja top stanju v slo.
Nam sem imel kupiti 159 ampak ker je v slo vse skup bolj slabo, sem kupil na koncu drugo znamko.
Odgovori
  • Informacija