159SW 16v vivora

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Bom. Mogoče mi uspe danes zrihtat. Potem pa meritve, da vidim pri čem sem. Rad bi še zračni filter zamenjal, ki ga je v teh dneh težko dobit, ker je vse zaprto. Ampak mi je uspelo. Letim potem po njega. Malo še bom modificiral cev, ki lovi zrak za filter, ker je direkt za grillom in vleče vodo ob dežju not. Zato je filter vedno vlažen na spodnji strani.
Uporabniški avatar
technoboy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1230
Pridružen: Če Maj 01, 2008 10:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: gorenjska

Tud mene zanima razlika :).
Upam, da ne smetim teme, če nalimam tale link.
https://www.aliexpress.com/item/3299980 ... web201603_" onclick="window.open(this.href);return false;

Nadomestek e46 leč pa še nov, ki baje ni slabe kvalitete. Mogoče se lotim enkrat tega projekta če bo volja. :mrgreen:
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Na spletu sem najdo neke primerjave. Upam da bo približno tako.
Slika
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Naredil sem si blendo iz aluminija in skril cev od vstopnega zraka airboxa. Malenkost bo pomagalo, da ne bo vode vleklo na filter, ko voziš po dežju. Zamenjal filter, ker je bil fajn dostop
Slika.
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Z svetilnostjo izredno zadovoljen. Žarnice so pa osram silverstar.
Slika
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Se je spet nekaj dogajalo. Spustila je volanska letev. Še dobro, da sem imel 1 na zalogi.
Slika
vivora
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 223
Pridružen: Po Jan 03, 2011 10:46 am

Imel sem pa še problem z elektroniko zaklepa volana. Zjutraj mi je vedno napisalo napako wehicle protection not avalible. Ker ponavadi zafrkavajo motorček, vodila in tipala je sledila predelava. Kot je naredil nekdo na tujem foromu sem odstranil motorček in vodila ter dodal in zalotal 1 rele in zadeva deluje. Edino zdaj pač ne zaklene volana. Napake pa ni več.
Slika
Slika
Slika
Odgovori
  • Informacija