ar 156 in večja sestrica 159

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
axel
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 146
Pridružen: Po Maj 10, 2010 5:43 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Q2
Kraj: Izola

Ejla, pa kaj zdaj nic ne vidim to crno posast na petrolu..si se na primorskem koncu?
duler
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Avg 11, 2014 11:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Zdj ze od junija nisem vec na obali kr cez poletje ni faksa in se mi financno ne splaca da sem tut cez poletje dol :/ pridem pa vrjetno kaj okrog tk da se lahko takrat kaj dobima :) cifro tk mam =P
Z alfico pa se vse stima , ma ze marsikaj novega tk da morm malo posodobit temo :)
Uporabniški avatar
axel
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 146
Pridružen: Po Maj 10, 2010 5:43 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 Q2
Kraj: Izola

Se mi je zdelo, da bo kaj takega..no saj prihaja oktober ko vse spet zacenja tako, da bo še časa ;)
duler
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Avg 11, 2014 11:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

da malo posodobim temo po dolgem času ;) obe alfici še vedno predeta kot se spodobi. Na 156ki se ni dogajalo kaj posebnega razen ene šminke v notranjosti:D medtem pa je 159ka dobila kompletno novo notranjost, menjavo jermenov in vsega kar spada zraven + menavo zadnjih diskov in ploščic.V naslednjem tednu pride na vrsti še menjava armortizerjev in v kratkem tudi priprava na zimske radosti saj bo 15ti kr hitro tu...še malo slikic sprememb, več kaj pa v prihodnoti 8)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
duler
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Avg 11, 2014 11:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

pozdravljeni alfisti! :D nisem se kaj javil že od oktobra :( predolga doba vem ja....nisem objavljav postov sem pa sevede spremljav vaše poste :)
No da opišem malo na kratko dogajanje nato pa še nekaj slikic kar po mesecih :D mala 156 laufa u nulo, dobila je samo novo zunanjo majnšeto polosovine in mrežico avspuha (slik nimam) ....žal sem pa zadnji teden v maju na vsakdanji vožnji dobil skoraj zatoj srca...pok kamen premera cca. 3-4 cm direkt v šajbnbriser in še v šipo ki je poknala do polovice..nisem se lak dosti sekiral saj sem vedel da bo krila zavarovalnica :) ker sem že bil glih pri cenilcu sem še uveljavil desni fokus in meglenko ;) vse dobil novo seveda original in fokus ter meglenko sem zamenjal sam, mehaniko se je pa kar smejalo. Čez teden dni dobim domov poročilo o ceni škode zavarovalnice in glej jih 948€ =D> naslednji mesec me čaka menjava sprednjih diskov in ploščic ter če bojo € dopuščali še menjave volanske letve ker poka tista plastika ...tk a če ima kdo kakšno v dobre stanju se priporočam
p.s....še malo pa bo 220kkm :-({|=

še aprilski sneg na koroškem
Slika
Slika
Slika
Slika

no pa še 159...prvo je dobila nova sprednja lagerja ker so tuuuuuulili ;) cena iz nemčije 87€ za dva + 8€ poštnina, seveda v slovenija ista firma isto vse 112€ po komadu ](*,) deutschland, deutschland :D nato investicija 19ke :P za original ti ni bilo € sem pa najdo ugodno tele..meu probleme ker et35 ni šlo mimo čeljusti tako da sem moral nabaviti 5mm distančnike :(
prejšnji vikend se je zamenjalo olje na 202550km ...selenia 5w30 ( na sliki še olje za ford fiesto od babice in za motor od očeta-> skupna cena malenkost pod 150e )...v bližnji prihodnosti dobi še zadnje stabilizatorčke ker poka in pregled klime ker očitno pušča saj hladi po filanju samo 3 dni :S
to je to za danes, komentarji novega izgleda seveda dobrodošli \:D/

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

aja pa na pokrovčkih felgn so znakci 2016 O:)
duler
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Avg 11, 2014 11:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

Pozdravljeni alfisti:) hja ze predolgo nisem biu aktiven v temi to a ne pomeni da nisem spremljav vasih objav in komentarjev v deugih temah. V casu moje neaktivnosti se je dogajalo ogromno.
Na kratko, avgusta predlani se je prodala 156ka, zamenjal pa jo je Mito letnik 2010 1.4 105konjev.;) Je cist po naklucju crne barve z rdecim usnjem..ki je prisel je imel 113km zdaj a ze skiraj 130kkm.
Kr hitro so se vgradile gewinde pa dobil je velik servis.
To je na kratko nekaj obljubim pa se nekaj slik:)
P.s. prodajale se bodo felge ki so na 159...ce koga zanima ;) lp
duler
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 139
Pridružen: Po Avg 11, 2014 11:57 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Dravograd

evo slike na hitrco ;)
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
MaStr
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9772
Pridružen: Sr Nov 09, 2005 7:34 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulia Q4 Veloce, 2.2 JTDm
Kraj: Assling (Jesenice)

Posrečen črn par z rdečim usnjem =D>
Join the dark side:
viewtopic.php?f=8&t=44270" onclick="window.open(this.href);return false;
Odgovori
  • Informacija