Končno moja 159 2.0 TI

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
Uporabniški avatar
b_bay
Alfist
Alfist
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Jan 15, 2017 2:12 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDM 170KM

legenda1979 napisal/-a:Tipo je čisto soliden avto za svojo ceno, najbrž nihče ne pričakuje neke premium kvalitete od v bistvu napihnjenega Punta. Jtdm motor, ki je v ponudbi je super motor, o 16v bencinarjih v današnjem času pa škoda izgubljati besed.
Da je za časom za avto tega ranga ni nič presenetljivo, bolj zaskrbljujoče je, da je precej za časom njihova (naša) "premium" Alfa.
Tudi to je res. Pa za kar velik denar.
Skoda res, Alfa je res poseben avtomobil, ampak treba je ostati realen in izkljuciti emocije. V naslednjih par letih, ko bo prisla na vrsto menjava avtomobila, neverjamem, da se bo dalo kaj pametnega izbrati. Meni osebno je Alfa 159 lepsa kot Giulia.
Gorjup
Alfist
Alfist
Prispevkov: 428
Pridružen: To Apr 03, 2012 9:57 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Ti, 2.0, letnik 2009
Kraj: Ljubljana

Moje mnenje je, da je 159 že poznajo leta, sicer se izredno lepo stara ampak se pa stara, Giulia je modernejša, meni osebno zelo lepa, ne izstopa pa tako močno kot je in še vedno 159. Kaj bo avto ki bo pri meni nadomestil 159 pa ne vem, upam da mi o tem še dolgo ne bo potrebno razmišljati, sicer bi rad da bi bila to Giulia ampak milim da so verjetnosti za to majhne, trenutno zame ni avtomobila (dokler ostajamo na realnih tleh glede cen), ki bi ga zamenjal za 159.
Uporabniški avatar
veloce
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5591
Pridružen: So Jan 10, 2004 11:23 pm
Vozilo: Alfa Romeo 156 1.8 16v TS Sport Pack 02
Alfa Romeo 159 2.0 SW TI 2.0 Mjet
Kraj: Ajdovščina

159 se še vedno lepo postavi ob bok novim limuzinam. Še posebej izstopa TI s svojo nabito pojavo. Meni sploh ne deluje star avto.
Slika
Odgovori
  • Informacija