156 1.9 16v Giugiaro

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Chuby
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 23
Pridružen: To Maj 19, 2015 8:29 pm

Tnx, trudim se :)

Danas zamijenjeni prednji farovi i mrezice pokraj njih posto sve imam duplo, a farovi koje sam skinuo ce ici na rastavljanje, poliranje izvana i unutra, i mozda ugradnju leca jer svi znamo da su prednji farovi na 156 kriminalni po pitanju osvijetljenja ceste...

Zamijenio sam usput i keder vozacevih vrata jer je stari bio malo ostecen od ulaska/izlaska, i jedan pojas, drugi je na rasporedu sutra, nisam vise imao vremena danas.

Inace, naletio sam na sparco gornji povezivac muldi na akciji za 300 kn (cca 40 Eur), Ima tko iskustva koliko doprinosi ponasanju auta pri zivljoj voznji po zavojima kad je 156 u pitanju?
Chuby
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 23
Pridružen: To Maj 19, 2015 8:29 pm

Danas mi vrag nije dao mira pa sam vratio ljetni setup na auto sa starim gumama da vidim kako izgleda i dal ce strugati igdje prije nego montiram nove gume, nadam se u petak :)

Prije montaze malo oprao felge, sumnjam da ce multispoke opet ovako izgledati ove godine :D

Slika

I krajnji rezultat :love:

Slika

Felge su izbacene taman koliko treba i ono najvaznije, nigdje nista ne struze (na slici je u prtljazniku zimski set kotaca)

Jos joj samo pragovi fale sad ali bit ce i oni uskoro nadam se...

Uspio sam izgubiti negdje u voznji jedan cep s felge, izgleda da nije bio dobro sjeo tako da sad moram naci jedan 50 mm, ako netko ima viska javite, stanje znaka nebitno, ionako stizu nove naljepnice.

Bolje fotke kad se sjetim fotkati ju po danu :tooth

I jedna zguza za kraj:

Slika
Odgovori
  • Informacija