159 SW 1.9 JTDM Qtronic - JC29

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

Jaz sem pokrov razdrl samo toliko, da sem ugotovil katere barve kabel gre na rikverc luč, potem sem se zakopal v omenjeni šop kablov, poiskal kabel enake barve (roza) in gor zvezal.

Študiram pa, da bi dal namesto klasične žarnice v rikverc not LEDico dal, ker imam občutek, da zdaj malo slabše sveti, ko je kamerca gor zvezana. Ne vem kolk ji odžre elektrike, lahko pa da me občutek vara in sveti enako.
hunt3r1
Alfist
Alfist
Prispevkov: 252
Pridružen: Pe Avg 10, 2012 8:06 pm

Nebi rekel, da pobere kaj elektrike, ker je to samo signal za kamero in ne napajanje - najbolje pa, da zmeriš z voltmetrom (s priklopljeno kamero in brez)?
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

Ma sej verjetno me občutek vara, ker sem na notranje ogledalo ponoči tako ali tako "slep" zaradi temnih stekel :) :lol:
Uporabniški avatar
JC29
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 907
Pridružen: To Sep 15, 2009 7:57 pm
Vozilo: Peugeot 308 SW GT / 2.0 BlueHDi / 180 KM / EAT 6
Kraj: Ljubljana

Včeraj je Alfica poskrbela za nov strošek, ki na koncu ni bil tako velik, kot je najprej zgledalo. Ker mi ni vklapljalo kompresorja, sem šel napolnit plin (ki ga je bilo res premalo), vendar to ni bil vzrok, saj kompresor še vedno ni zaštartal. Kljub začetnemu pesimizmu, da bo potrebna menjava, je bilo na koncu le poštimat rele pri sklopki ali nekaj takega. Strošek minimalen, je pa bedarija, ker sem v dveh dneh dvakrat plačal polnjenje plina, ker imajo pač takšno politiko ](*,) ](*,) No... v Alfici je zdaj po potrebi lahko spet kot v hladilniku :mrgreen:
Odgovori
  • Informacija