Servisi

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
mick
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: To Sep 23, 2003 11:59 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Hoj!

Zanimajo me vaša mnenja o AR servisih v Ljubljani/okolici. Do sedaj servisiral na Cosmos/Avto Triglav, večinoma v garanciji, vendar je to predrago in preslabo. Poskusil tudi pri Strajnarju, pa nisem prepričan, da je to to.

Any comment??

LPM
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

mick napisal/-a:Hoj!

Zanimajo me vaša mnenja o AR servisih v Ljubljani/okolici. Do sedaj servisiral na Cosmos/Avto Triglav, večinoma v garanciji, vendar je to predrago in preslabo. Poskusil tudi pri Strajnarju, pa nisem prepričan, da je to to.

Any comment??

LPM
Jaz sem vse svoje avte do sedaj vozil k lokalnemu mehaniku, ki je drugače tudi moj kolega in vedno pridem skozi za 1/3 cene na servisu. Drugače pa preberi moj post pod Splošno/Motorji, je lepo opisana razlika v ceni za moj zadnji servis
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ok do zdaj sem servisiral pri Strajnarju, mogoče bo moj avto tam še kdaj na kaki menjavi filtrov ter centriranju koles, glede barvanja pa imam ZELO ZELO SLABO MNENJE!.. barvo je sicer zelo lepo ujel a kaj ko se spodaj vidi da ni bilo lepo pokitano in pobrušeno!.. ko mi je popravljal zadnji desni bok je med brušenjem do živega popraskal še prag... tko da barvat tja nikol več servisiral pa so mi ga dobro in cenovno ugodno... Sicer pa je v LJ in okolici dober serviser; NORD, potem mislim d aje selan v Notranjih goricah, in pa FIAT ALFA LANCIA na brezovici... 1.A SERVISER V Sloveniji pa je ZEGA v Komnu na krasu... LP
mick
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: To Sep 23, 2003 11:59 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

S temi fanti je že tako, da ima vsak svoje finte.
Pri Zegi sem vgrajeval klimo v 156ko, pa se je izkazalo, da je ne znajo pravilno napolnit, tako da sem porabil še 12 k sit pri serviserju na Vrhovcih, da so mi menjali freon.
Pri Strajnarju sem delal 100 k km servis na 155ki (jermen, svečke, roke), sicer brez pripomb, čeprav ne zelo poceni, sem pa slišal o njem kar nekaj hecnih zgodbic o nemarnosti itd...
Naslednjič bom poskusil pri NORDu. Saj nekih specialnih potreb nimam, mogoče bi včasih zamenjal serijske zavorne obloge s kakšnimi bolj športnimi, kaj več pa že ne. Me prime, pa me mine.
Predvsem gre za to, da mu zaupam in da kdaj pa kdaj kakšno stvar POPRAVI, ne pa ZAMENJA.

LPM
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Večji servis, kot je zamenjava jermenov itd. sem napravil pri Strajnarju, naredili so ugodno, ampak po 2 km-ih na poti iz servisa se mi je snel jermen, ker niso dobr jermenice pršraufal :evil: Sem se full p*** , ostal na avtocest in jih poklical naj pridejo popravit zadevo. Tako da so le odpravili napako na terenu....tko da si kr ne upam več tja. Na koncu se je vse dobro izšlo, sam vseeno ostane slab priokus. Drugače pa menjavo olja in filtrov opravljam doma.

LP
Zadnjič spremenil Foggy, dne Če Okt 30, 2003 11:28 am, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Alfa33
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3324
Pridružen: Če Sep 25, 2003 12:30 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm SW
Kraj: Ljubljana-Vič
Kontakt:

Jst svojega servisiram pri Marjanu Merjascu (NORD).

Glede a Cosmosa:

Baje, da so zdej dobil dva nova serviserja, k sta res maherja, vsaj fotr je tko reku. Prej so bli pa podn od podna, še fotr ga ni peljal tja servisirat, pa bi imel zastonj servis, ker tm dela. Potem veste, kako je bilo. No, sej tut pri Marjanu ne plača kej več :wink:
Slika
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Jest mam Alfo ta teden na servisu pri Nordu, pol bom pa povedu kako je zadevo uštimu (posledice trka :cry: ).
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Se spomnem mi je enkrt strajnar pozabu pokrovček od olja zašraufat na mašino pa je nekaj čudno smrdelo ven :) po olju zažganem hehe sem pol doma hvala bogu se je pokrovček zataknil med dve cevke da ga nisem zgubil :)
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

Alo!

Sicer ni v okolici Ljubljana je pa dober servis (Stepančič v Škofja vas pri Celju) :wink:
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

cosmos je itak podn mel sm na servisu pri nordu alfo 33 to je blo takrat ko se je odprl enkat pa je blo tko no zdej nevem kako so kej mahrji tm drugač sm bil pa zelo zadovoljen z nevem točno kva je že en u notranjih goricah al vnanjih bil je dost pocen pa mahr vsaj takrat kako je pol pa nevem svoje še nism servisiru mi je pa en kolega proporoču enega majstra nekje v radomlah baje je stručko ena A učas je delu na sevisu zdej ma pa doma nevem a na črn al ne uglavnm mojster tko da povem kako bo šel na servis in k ga dobim iz servisa vam povem
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

Men se je že zgodilo, da sem prišel na servis in mi je mehanik začel dvigat haubo od 33ke na sprednji strani. Sem samo rekel naj neha in adijo ter se odpeljal drugam. Zdej servisiram na Nordu, pa sem zelo zadovoljen.
Uporabniški avatar
Turtle
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4033
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 5:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo Guiletta QV
Alfa Romeo 155 2.5 V6
Kraj: Bilo kuda kiki svuda

Strajner ti ba avto mogoce zrihtu sam ce je kej posebi popedenan,....Mal so ratal zbirčni, kao da eni niso dost dobri niti tam bit....preveč šlamparije....Durgač mam pa za 155 enga fajn serviserja v Podutiku.....33 pa kar sam doma šraufam, kar pač znam
Zadnjič spremenil Turtle, dne Če Sep 30, 2004 2:43 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
opankar
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2067
Pridružen: Če Sep 25, 2003 3:46 pm
Kraj: Lubiana

Oj!

Dans sem dobu alfo nazaj s servisa. Mel sem jo pri Nordu v Snebrjah. Morm rešt da so zadevo uredu porihtal, barvo je dobr ujeu, pa tut pobarvan pa poklepan je uredu, tko da sem zadovoljn. Bom še gdaj tja pelu, sam upam da ne bo treba.

LP
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

Turtle: ja v Podutiku verjetno misliva Samo Torčana? Obvlada sceno Uno Turbo, 155 Q4 in podobne hujse stvarce, seveda, tudi navadne.


Dober pooblaščeni v LJ = Nord. Drugače pa Zega, vendar je daleč - Komen.
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

fantje k zvem za unga maherja v radomlah vam povem
Odgovori
  • Informacija