otročarije

Kamor gredo smeti iz foruma
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

G0lden napisal/-a:Kaj zdaj vse legende menjavajo avte na drugo znamko? Prvo Ozi, zdaj Pepsi... verjetno sem enih par spustil... ne razumem, Lexus je res avto da te kap ampak... :roll:
...pač ljudje rabijo nekaj drugega, kar Alfa trenutno nima in gredo drugam!

Ne začenjaj spet, v vseh temah so te polna usta Alfizmov in fanatizmov, a ne bo počasi dovolj? Malikuj svoj fiat in pusti drugim, naj vozijo kar hočejo že enkrat.
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

GTA lover napisal/-a:
G0lden napisal/-a:Kaj zdaj vse legende menjavajo avte na drugo znamko? Prvo Ozi, zdaj Pepsi... verjetno sem enih par spustil... ne razumem, Lexus je res avto da te kap ampak... :roll:
...pač ljudje rabijo nekaj drugega, kar Alfa trenutno nima in gredo drugam!

Ne začenjaj spet, v vseh temah so te polna usta Alfizmov in fanatizmov, a ne bo počasi dovolj? Malikuj svoj fiat in pusti drugim, naj vozijo kar hočejo že enkrat.
Sem tebe kaj vprašal? :roll:

Pepsi, razumem, to me je zanimalo ... :wink:
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ko si že ravno pameten, smo na forumu kjer se javno bere in piše, kot drugo pa nisi naslavljal vprašanja ali pisanja.
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Če si tako inteligenten in narcisoiden kot misliš, da si potem bi skapiral, da je vprašanje letelo na pepsija, al morda ti prodajaš QVjko?

PS: Kaj sploh delaš na tem forumu, če se ti zdim fanatik, sebe pa za enega teh nimaš...
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Ker nisem nikjer prebral da berem forum fanatikov AR. Ko bo to pisalo na vrhu, zaprosim (ali poskrbim) za lifetime ban in adijo. Dokler tega ni, je tu gor nekaj (sicer res nezavidljivo malo) kul osebkov ki kdaj pa kdaj kaj pametnega napišejo (sicer spet nezavidljivo malokrat).
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

GTA lover napisal/-a:Ker nisem nikjer prebral da berem forum fanatikov AR. Ko bo to pisalo na vrhu, zaprosim (ali poskrbim) za lifetime ban in adijo. Dokler tega ni, je tu gor nekaj (sicer res nezavidljivo malo) kul osebkov ki kdaj pa kdaj kaj pametnega napišejo (sicer spet nezavidljivo malokrat).
KLUB LJUBITELJEV VOZIL ALFA ROMEO ti piše na vrhu page-a al mate tam tako meglo da si že slep v zaprtem prostoru? Ljubitelj=fanatik, al mate v Ljubljani drugo sopomenko?


Slika

Sicer pa se mi s tabo ne da zajebavat.. sori pepsi da ti smetima temo, vsega nemorem požret :wink:
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

fanátik -a m (á) kdor je strastno, nestrpno zavzet za kaj, zlasti za kako idejo ali nazor; zagrizenec, prenapetež: bil je fanatik; brezobziren, pravi fanatik; politični, verski fanatiki / ekspr., redko fanatik znanosti ♪

ljubítelj -a m (ȋ) 1. navadno s prilastkom kdor ima posebno zanimanje, nagnjenje za kaj: kot velik filmski ljubitelj rad hodi v kinoteko; biti ljubitelj dobre knjige, narave, živali; ljubitelj zabavnih melodij, umetnosti / redko ljubitelj knjig bibliofil / publ.: ta vrsta kave je našla že mnogo ljubiteljev mnogo ljudi jo kupuje, pije; ljubitelji smučanja so z letošnjo zimo zadovoljni smučarji 2. raba narašča kdor se iz veselja, nepoklicno ukvarja s čim; amater, diletant: igro je uprizorila skupina gledaliških igralcev ljubiteljev; precej gradiva je zbral tudi zgodovinar ljubitelj / razstavo so pripravili poklicni vrtnarji in ljubitelji ♪


Da se ne bomo kregali kdo je kaj
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

vsi vemo kaj sem mislil, ne rabim zato slovarja, sem slovist :wink:

fanatik je samo manjši upgrejd ljubiteljstva... sicer pa mislim da bi bil čas da nehamo smetit temo, to ni bil moj namen, GTALover pa ima že od nekdaj problem z mano, ki ga bo moral rešit preko ZS-ja...
Miholl
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5328
Pridružen: Po Okt 18, 2004 3:40 pm
Vozilo: 156 sw
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

No sam da si ti "slovist"...

Bog pomagej enim....
Uporabniški avatar
srcnik
Alfist
Alfist
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Jan 17, 2008 8:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Prebold

Cuore Sportivo napisal/-a:allroad stane samo 60k€
GTA pa samo 35k€ :?

tisti ki kupi GTA je sebičnež in ga ne zanima kako se potniki vozijo zadaj, važno je kako se počuti voznik :mrgreen: :)


če bi pa iskal udobje na zadnjih sedežih bi pa kupil Lancio thesis 8)
Starost: 10
Zaklenjeno
  • Informacija