Alfa Romeo Giulietta

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
denis
Alfist
Alfist
Prispevkov: 382
Pridružen: Sr Jan 16, 2008 6:07 pm
Vozilo: 159
Kraj: Radenci

meni pa niti ni tako slab, lepši mi je kot mito ::
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Meni je bil Mito na vseh fotografijah navaden zmazek. V živo je pa petarda. Sploh v temnih barvah in s kakšnimi pravimi platišči. Za 149 bom zato prav tako počakal, da jo vidim v živo.
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
alfi147
Alfist
Alfist
Prispevkov: 400
Pridružen: To Jun 19, 2007 12:08 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

Mito je meni v živo glih tak zmazek kot na slikah, tole pa še bolj obupno zgleda... #-o
Uporabniški avatar
punkfan
Alfist
Alfist
Prispevkov: 457
Pridružen: Pe Okt 03, 2003 12:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: prestolnica

Tezko bi rekel zmazek. Mito je izredno lepo detajliran avto, jaz vidim problem le v tem, da niso sprednje luci postavili malce pod kot, da bi avto bolj suvereno gledal v svet, ne pa tako bojece.

Tole moram pa najprej videti v zivo, lahko, da je avto tudi nefotogenicen. Na prvo zogo pa nisem najbolj navdusen, meni so poteze 159 pri srcu.
alfafil
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4576
Pridružen: Če Feb 05, 2004 2:16 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: maribor
Kontakt:

Dejch napisal/-a:Notranjost meni osebno zgleda res huda. =D> Kar se pa tiče dizajna zunanjosti pa lahko rečem, da sigurno ni na prvo žogo. Trenutno, mi je tako kot MiTo, bol meeeh. Sicer problem Mita pri meni je, da mi zgleda bol za ženske, medtem ko 149 deluje malce bol resno. Bo pa tole samo z leti dosti boljše, kot z vsakim takim dizajnom. Sicer pa, od novih Alf mi je samo 159 včeč in če bi kupoval avto tega razreda, bi 100% raje gledal za Lancio Delto.

Tele nove Alfe delujejo, kot da jih delajo, da bo všeč ljudem, ki Alfe še niso imeli, medtem ko za alfiste tole pač ni. Zelo se odmikajo od stare zasnove, kaj naj bi Alfa bila.
-to je nekako tudi moje mnenje
-vseeno me je manj razočarala,kot me je MiTo
ziga22
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 754
Pridružen: Če Nov 13, 2008 6:26 pm
Vozilo: 2006 Alfa 159

Meni MiTo na slikah ni bil všeč, sem bil pa včeraj v Ita zelo pozoren na te avte in sploh ni slab v živo. Tukaj bo najbrž podobno.

Čeprav je 159/Brera po dizajnu še vedno en najlepših avtov v prodaji.
kixs
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 790
Pridružen: To Avg 23, 2005 3:11 pm

Nic.... ni druge kot da se bo potrebno navadit na te nove designe #-o

Ko je prisel ven Clio II (1997+), meni takrat dalec najgrsi avto, danes pa ga imamo v familiji :lol:

Mat'r sem zastarel, meni je se vedno 145 design zakon :mrgreen: Se posebno, ko sem danes videl svojo bivso 145-tko =D> Sam je v precej slabem stanju - kar se tice zunanjosti :cry:

Aja, pa seveda 159 in GT-ka se tudi :wink:
Slika
racingboy
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 869
Pridružen: Pe Avg 29, 2003 4:52 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Unec
Kontakt:

"Misliš, da obstaja neka meja. Ko se je dotakneš, se nekaj zgodi. Šele tedaj veš, kje je tvoja meja."
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

ARNA!
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

bravo q5
You need two Ferraris powersliding around the bentley, that is also powersliding
Uporabniški avatar
BRLE
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 625
Pridružen: Če Maj 17, 2007 7:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Jest se pa skoz bolj navajam na njeno obliko in mi je že kar precej všeč =D> :wink: :D
V vsaki šali je malo šale (in veliko resnice)!!!
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

jst morm rect da je tud men cist kul avtock. sploh pa te slike ne povedo vsega saj je avto bel in se osvetljen katastrofalno tako da resnicno prave linije bomo videli sele pri kvalitetnih slikah.
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

rokkas napisal/-a:jst morm rect da je tud men cist kul avtock. sploh pa te slike ne povedo vsega saj je avto bel in se osvetljen katastrofalno tako da resnicno prave linije bomo videli sele pri kvalitetnih slikah.
ja ja ja.....
pri 159/spider/brera osvetlitev oz kvaliteta slik ni bila važna, pa smo imeli vsi (vsaj večina) mokre tipkovnice, tako so se nam sline cedile :doubt:
Uporabniški avatar
rokkas
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 565
Pridružen: Sr Jul 18, 2007 7:09 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Križ, Komenda

pa to je avto za mase - beri mali avto. v primerjavi z avtomobili v svojem razredu je pa spica avto saj meni
Denis 159
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: So Apr 04, 2009 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Sevnica

js mislim..da zunanjost ni tko pomembna če avto kupiš zase..če ga kupiš zase ko ga voziš vidiš skor samo notranjost..ne pa čudn zunanji dizajn :d..če ga pa kupiš da ga bojo drugi občudoval pa kupiš 159ko tko k js hehe (joke)
drugače se pa men na slikah tut ne dopade kej preveč
Zaklenjeno
  • Informacija