Nakup Alfe prek leasinga

Vodniki o nakupu in vzdrževanju

Moderator: Tehnika moderatorji

sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

z dežja pod kap.
Slika
Uporabniški avatar
lizard
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4991
Pridružen: To Maj 30, 2006 7:19 pm

Saj meni bi bilo škoda Dragerjeve 147-ice če sem iskren...
"There are a lot of good sports car on the road."
"I know, I pass them all the time."
Alfa Romeo. Engineered to Excite.
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Prosim, če se v temi držite topica, drugače gre v zaklep. Debata je o nakupu avta preko leasinga.
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

lizard napisal/-a:Saj meni bi bilo škoda Dragerjeve 147-ice če sem iskren...
+1
Slika
Đasmin
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: So Maj 21, 2011 2:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

lizard napisal/-a:Saj meni bi bilo škoda Dragerjeve 147-ice če sem iskren...
Off: Ne vem, kaj če vam je biti žal???
Kot, da če bi jo kupil zato, da jo grem na odpad pelat uničt - tko govorite :roll: =D> :doubt:
Ko da jaz ne obožujem/ne cenim avtomobilov #-o smešni ste :wink:

On:
Mislim, da tisti, ki se bo odločal za nakup prek leasinga ve v kaj se spušča in ne bo trepetal ali bo imel za naslednji obrok ali ne ter tako čaka na odtujitev avtomobila :wink:
Tisti ljudje kateri kupujejo avto prek leasinga zato, ker ga drugače ne morejo, pa seveda niti ne pomislijo na to in jim je važno samo, da lahko rečejo: ''ooo, prijatelj poglej poglej; zapeljiva se v mojem _______€ vredenem avtomobilu'' (vsak pa ima prijatelje na katere bi rad naredil vtis-pa to bil Janezek s trakotrjem Lamborđini :lol: ali pa bilo kdo drug-izklučujemo ljudi s plačo nad 10.000€ mesečno)

Kar se tiče pa stroškov načina plačevanja; pa mislim, da nekih razlik ni zaradi katerih bi raje vzel kredit, tisti, ki ima denar za redno plačevanje obrokov pač se ne sekira ali bo avto šel ali ga bo imel in seveda v dog. času odplačal...

Moje frišno mnenje
pero666
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1445
Pridružen: Pe Dec 12, 2008 6:09 pm
Vozilo: 166 3.0 V6 & 159 TI

se moje frisno mnenje: mam star avto, zmecem precej za vzdrzevanje, in ja, lahko bi si privoscil novega al pa "novo malo rabljeno" 159, pa mi niti na kraj pameti ne pride. Gotovina, pol pa dokler gre, gre. Vsak na to gleda iz svojega zornega kota.
In ja, sem razmisljal o novi julki, ampak ko sestejes kasko, redno drazje vzdrzevanje ipd, se jaz zlo poceni vozim. Treba pa vedet pri starem avtu to, da je skoz neki problem. Ce ne druga, crkne zarnica za pozicijsko. Tega pa pri novem avtu ni oziroma naj ne bi blo ozirmo je garancija.
Se pa leasing splaca za firno, ker ves, kak je strosek mesecno, ampak potem ni kilometrine...
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

strollani smo bli v tri pičke materine. :lol:
Zaklenjeno
  • Informacija