Servisi

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

NORD priporočam, naredi hitro in kvalitetno, za STRAJNARJA pa še enkrat povem da je :puke: še oljn filter k ga proda je zajebavu tko da se res ni nanga zanest + šlamparija ki je bla in vedno bo!!!
Uporabniški avatar
AlfaJTD
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 58
Pridružen: Če Nov 13, 2003 10:05 am

Jest vozm avto na pooblaščen servis (samo redne servise) tolk časa dokler je v garanciji (mogoče malenkost dlje). Če maš srečo ti tud kakšen mesec po izteku popravjo napako vsaj delno na stroške matične tovarne ampak samo če maš redne servise pri pooblaščenem serviserju.
Ko je avto starejši vozm k lokalnemu serviserju (ni ga čez komot!!), ki se spozna na Fiate in Alfe, če pa nima primerne opreme za določeno popravilo je pa vsaj tolk pošten, da to pove in napoti k drugmu. Zaenkrat mi ni nardil še nobene neumnosti (edin enkrat ni mel čist prov), je pa popravu kar nekaj napak, ki so jih drugi serviserji nardil.
Kar se pa tiče dobrih in slabih ma pa vsak mal drugačne izkušnje. Tud največji mojstri so se in se bojo še motil in kakšno neumnost nardil. Sej tko se tud učijo, na žalost na naši koži. Jest naprimer nism bil zadovoljen pri NORDu, bolš je pri VEITu, verjetn ma pa kdo tud obratne izkušnje. Kot vidm samo po Avto Triglav-u vsi pluvamo. Res bi blo treba kej nardit!
mick
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: To Sep 23, 2003 11:59 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

No, zadnjič sem bil pri NORDu, ker mi je začela svetit kontrolna lučka airbaga. Priklopil jo je na tester in prečistil kontakte v sedežu, brez uspeha, pa vsaj zastonj. Dogovorjena sva, da bo rešil na 60 kkm servisu, ki me čaka, pravi pa, da bo razdiral armaturo???. Se že veselim.

LPM

BTW: Ima kdo podobne probleme z airbagi/pasovi? Lučka je začela svetit nekega lepega desnega ovinka in še kar sveti. :|
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

Ravno prišel od NORD-a, zelo zadovoljen! Glede nato d sem prej imel 17.000km napačen oljni filter ( pretok je bil premajhen)... kdo mi je dal napačnega gor pa lahko samo enkrat ugibate!
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

mick, pejt še enkrat v isti ovinek, ampak v kontra smer ali pa u rikverc!
Po logiki bi morala lučka ugasnit! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

JOKE :wink:
mick
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 17
Pridružen: To Sep 23, 2003 11:59 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Sej se trudim, sam je čudn, ko mi po obvoznici potem vsi nasproti vozijo po mojem pasu in blendajo!! :roll: :mrgreen:


LPM
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

heee joj kakšni kreteni kako ti lahko nasproti vozijo si poklicu policijo in jih prijavil..



he
Uporabniški avatar
uSERnAME
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Mar 10, 2004 8:27 pm

serviserju v radomljah je ime Tone,cifro vam pa povem kasneje ker sem jo zgubu.... :(
Uporabniški avatar
Nerv
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Ne Mar 07, 2004 1:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Alfa33 napisal/-a:Jst svojega servisiram pri Marjanu Merjascu (NORD).

Glede a Cosmosa:

Baje, da so zdej dobil dva nova serviserja, k sta res maherja, vsaj fotr je tko reku. Prej so bli pa podn od podna, še fotr ga ni peljal tja servisirat, pa bi imel zastonj servis, ker tm dela. Potem veste, kako je bilo. No, sej tut pri Marjanu ne plača kej več :wink:
jest tud pri Nordu, čeprav v cosmosu mi ga je g.Zajc kr dobr zrihtal, Tipota pa tud. Strajnar mi pa ni pri srcu...

btw sej Marjan je tud včasih delal v cosmosu :wink:
Slika
Uporabniški avatar
loka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: Pe Apr 09, 2004 12:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Peljal bi svojo Alfo na servis pa me zanima, če ste še vedno podobnega mnenja kot sem prebral v zgornjih postih, saj je od njih minilo že kar nekaj časa?
K Nordu v Ljubljano?
Ali imam kakšno dobro opcijo v bližini Kranja in se ji ne reče Podboršek?
Kako je z Asi-jem v Idriji?
Hvala za odgovore.
Lp!
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

nord all the way
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

loka napisal/-a:Peljal bi svojo Alfo na servis pa me zanima, če ste še vedno podobnega mnenja kot sem prebral v zgornjih postih, saj je od njih minilo že kar nekaj časa?
K Nordu v Ljubljano?
Ali imam kakšno dobro opcijo v bližini Kranja in se ji ne reče Podboršek?
Kako je z Asi-jem v Idriji?
Hvala za odgovore.
Jaz raje priporočam svojega mehankarja v Italiji, hm no sicer pa upam da prideš na srečanje 18. in tam v živo kakšno rečemo, saj pisati na dolgo in široko :evil: :evil:
Lp G.A.
Uporabniški avatar
loka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 240
Pridružen: Pe Apr 09, 2004 12:17 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Žal ne pridem, ker grem z motoristično druščino na potepanje po Siciliji. Vedno ko je kakšno srečanje sem jaz na luni...jebi ga, enkrat se bo že izšlo. :)
Lp!
Giorgio Armani
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1184
Pridružen: Sr Okt 29, 2003 7:40 pm
Član Alfa Kluba: 0

loka napisal/-a:Žal ne pridem, ker grem z motoristično druščino na potepanje po Siciliji. Vedno ko je kakšno srečanje sem jaz na luni...jebi ga, enkrat se bo že izšlo. :)
O damn:))) pa že tako sem se veselil da srečam take privržence v živo:)
Lp G.A.
Uporabniški avatar
Sinister
Alfist
Alfist
Prispevkov: 473
Pridružen: Če Okt 16, 2003 4:02 am

loka napisal/-a:Peljal bi svojo Alfo na servis pa me zanima, če ste še vedno podobnega mnenja kot sem prebral v zgornjih postih, saj je od njih minilo že kar nekaj časa?
K Nordu v Ljubljano?
Ali imam kakšno dobro opcijo v bližini Kranja in se ji ne reče Podboršek?
Kako je z Asi-jem v Idriji?
Hvala za odgovore.
yes bi tako masino najraj pelu Zegi, sam si kr rezerviri cel dopoldan :mrgreen:

so bolj uzivaski pri delu :mrgreen: :mrgreen:

men je bilo super, pa se razne Alfa goodies si lahk nabavis 8)
Odgovori
  • Informacija