Avtoklepar / Ličar: LJ in okolica

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Tega v Stanežičah poznam ampak je drag kot žafran.. jst morem pa en del doplačat, ker se je eden z ključem znesel nad mojim avtom :(

Kaj pa Veit Domžale, je kdo že dal njim za barvat?

Res bi rada dala enmu, ki bo znal avto narediti u piko, ker sem prejšnji avto dala Cozmosu pa sem dobila nazaj blatnik namesto oglat, okrogel ](*,)
Dont drink and drive, just race and fly...
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Misliš 1% odbitne franšize, ali kaj drugega? Če imaš zavarovan vandalizem, potem plačaš samo ta procent.
Uporabniški avatar
Jessyka
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 159
Pridružen: So Jan 31, 2009 2:35 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj

Bojanxe napisal/-a:Misliš 1% odbitne franšize, ali kaj drugega? Če imaš zavarovan vandalizem, potem plačaš samo ta procent.
Nimam vandalizma ampak samo parkirišče. Popravit morem pa blatnik, ker mi ga je en mal klofnu..to gre na zavarovalnico, ris od ključa bom pa sama plačala..
Dont drink and drive, just race and fly...
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Aha imaš že poškodbo od prej, sem mislu da je samo od ključa poškodovana. Javi če najdeš kakšno ugodno-kvalitetno opcijo :)
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Tale ne bi smel biti drag in če ti ga pripeljejo z vso opremo sodržavljani, ki se dnevno vlačijo v Ita. si zmagal.

Le zaščiti sam, ker ta del mu ni najbolj blizu.

http://pokukaj.si/show/7864/Barvanjeavt ... muskinacin
156 gta
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 181
Pridružen: Sr Nov 17, 2010 12:13 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Pri Veitu ti bodo naredili kot je treba+imajo floto nadomestnih vozil...pa za vse zavarovalnice so pooblaščenec

Je pa res da zna biti tale Romun šola za vse hahahah
surfer
Uporabniški avatar
alesdrolec
Alfist
Alfist
Prispevkov: 395
Pridružen: Po Okt 20, 2008 6:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kamnik

156 gta napisal/-a:Pri Veitu ti bodo naredili kot je treba+imajo floto nadomestnih vozil...pa za vse zavarovalnice so pooblaščenec

Je pa res da zna biti tale Romun šola za vse hahahah
hahaah kvaliteta veit-a je pa slabš kot bi šel s sprejem sam štrihat!
kolegu so avto 3x popravljal...najprej totalno zgrešil barvo...avto je bil star manj kot 1 leto tako da ni mogla bit zbledena
drugič je blo povsod vse nalito in zluftano skup zmetano za tretjič se pa niti več ne spomnem
se rajš z zarustanim avtom vozim kot da ga peljem k veitu štrihat
Speed has never killed anyone, suddenly becoming stationary... That's what gets you.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

alesdrolec napisal/-a:
156 gta napisal/-a:Pri Veitu ti bodo naredili kot je treba+imajo floto nadomestnih vozil...pa za vse zavarovalnice so pooblaščenec

Je pa res da zna biti tale Romun šola za vse hahahah
hahaah kvaliteta veit-a je pa slabš kot bi šel s sprejem sam štrihat!
kolegu so avto 3x popravljal...najprej totalno zgrešil barvo...avto je bil star manj kot 1 leto tako da ni mogla bit zbledena
drugič je blo povsod vse nalito in zluftano skup zmetano za tretjič se pa niti več ne spomnem
se rajš z zarustanim avtom vozim kot da ga peljem k veitu štrihat
tud men so ga poštrihal 2krat da me je skor kap zadela... sj ne rečem, pr nm tud fantje gdaj zgrešijo ampak se zadeva poprav pa nardi kot je treba ne pa kr tko vn metat avtomobilov...sj ne stanejo 50€.

lp
alfa111
Alfist
Alfist
Prispevkov: 283
Pridružen: To Apr 13, 2010 11:23 pm
Vozilo: ex 156 2.0 selespeed
156 SW 1.9jtd
156 1.9 jtd

Jessyka napisal/-a:
Bojanxe napisal/-a:Misliš 1% odbitne franšize, ali kaj drugega? Če imaš zavarovan vandalizem, potem plačaš samo ta procent.
Nimam vandalizma ampak samo parkirišče. Popravit morem pa blatnik, ker mi ga je en mal klofnu..to gre na zavarovalnico, ris od ključa bom pa sama plačala..
Ja rečeš, da so ti ga na parkirišču popraskal :P
alfa156romeo156
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 117
Pridružen: Če Okt 20, 2011 7:26 am

defenitivno ne k Sireni v Vitanje...GARANTIRAM...
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Jaz sem imel z autocomercom slabe izkušnje (uradno se je avto rihtal preko Avto Triglava). Dvakrat sem reklamiral avto. V prvo je bila havba vsa šekasta, polna lis in mi vodja delavnice prijavi, "da je verjetno vajenc delu" (imajo prakso pri njih) #-o . V drugo pridem in stopim skozi vrata delavnice in že na 15 metrov daleč vidim da je sedaj sprednji del srebrne barve namesto temno modre #-o . Sem se lepo obrnu in mu reku dokler avto ne bo zrihtan tako kot se zagre me ne kličite. Ko sem v prvo reklamiral so mi dali nadomestni avto in z njim sem se odpeljal tudi v drugo. Mi noben ni upal rečt, da ga moram vrnit, ker je blo vsem jasno, kako katastrofalen je bil izdelek. No v tretje je bilo pa potem boljše. Barva kolikor toliko okej, pa končno se je nekdo spomnil in naredil preliv čez ostale panele. Da ne omenjam kako lepo na debelo je bilo materiala na pokrovu motorja :D . Sicer je bil možakar ves čas korekten do mene in me je tretiral tako kot se mora tretirat stranko, ampak izdelek je bil pa katastrofa. Vse kar so zaslužil z barvanje so porabil na reklamacijah.

Sem pa našel enga možakarja. Dela doma na "sivo". Poceni in pa super izdelek. Ampak mi je očitno nekaj zameril, ker sem v enem kotičku našel malo pomaranče. To, da sem se potem takoj popravil in rekel, da je drugače res super narejeno, očitno ni pomagal, ker se mi potem ni več želel javit na telefon :mrgreen: .
Uporabniški avatar
gapi
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 92
Pridružen: To Apr 04, 2006 5:26 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

Kaj pa AS Triglav na verovškovi,ima kdo izkušnje?
Jack_D
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 26
Pridružen: Pe Avg 06, 2010 7:48 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Moja je bila ne dolgo nazaj pri Vadjuncu, pa moram reči da sem zelo zadovoljen, res je, da je šlo vse prek zavarovalnice, za to ne morem glede cen nič komentirati. Pa še nadomestni avto so mi dal čeprav ga v sklopu zavarovanja nisem imel.
Uporabniški avatar
MasheeQa
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 524
Pridružen: Ne Maj 13, 2012 8:31 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Načeloma če se vm da do kranja zapelat je pomoje najbl fer pa najbl pocen ličar Ribnikar. Pa tut potrud se in nardi tako kt treba.. sicer nadomestnega avta ne bo.. ampak se da pa čist use z njim zment...

Z njim mam jst res ful pozitivne izkušnje pa smo že dost avtov pelal tja :) fotru je za en podrt avto raj zrihtal un penzl za popravke ker se mu ni zdel da je vredn keš stran metat .. skratka seb v minus :)

U eni točki sm mela na prejšnem avtu odbijač za vn potegnt pa poravnat.. računal je 4€ :D narjen je blo tko k treba :D
One tequila, two tequila, three tequila, floooooor ;> ♡♥♡
Lukkkss
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: To Avg 15, 2017 10:08 pm

Lep pozdrav vsem skupaj!
Rad bi prebarval svojo 156ko SW zlate metalik barve (v isto barvo) pa me zanima koga kaj priporočate? Sicer sem iz Lj, vendar se ni problem kam odpeljati :)
Barva je zlata metalik (ostane ista), treba bi bilo malo popraviti prag, mogoce kaksno buško to je pa to..
Sem pregledoval teme, vendar nisem našel nekih konkretnih priporočil..

Lp,

Luka



Edit: Premaknjeno v obstoječo temo ...
Odgovori
  • Informacija