Dober mehanik / Servis na Primorskem

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Alfa sport
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1313
Pridružen: Ne Jul 23, 2006 11:55 am

alfa111 napisal/-a:
Alfa sport napisal/-a:Si proti delu na crno a ga podpiras. Razmisli kako.
Izobrazba je predpogoj znanju.
No zdej pa dost, gremt.
Ne glede na faks, jaz moram mesec preživet. Glede na to, da si ti pač prijel "Boga" za jajca, mi zrihti te pof.. izkušnje 10h let, ki jih vsi zahtevajo (brez, da ti kdo ponudi priložnost), pa bom tudi jaz prijel "Boga" za jajca. Do takrat mi pa ostane karkoli(nažalost) za delat, samo da preživim!
Zakaj ze? Saj je lazje nekoga najeti preko studentskega del in dela na crno. To namrec podpirate in hkrati jokate.
Brezveze.
Uporabniški avatar
aaxxx
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 961
Pridružen: Sr Mar 02, 2005 7:43 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Macau, SAR China

alfa_samec napisal/-a:
aaxxx napisal/-a:Ker že toliko bluzite glede študija, jaz mislim da bi bil najbolj pošten sistem, da se redni študij plačuje, izredni pa je zastonj.
Tako bi delal in se šolal pa še davke bi plačeval, recimo, kdor pa to ne želi si pa plačuje šolanje.

LP
V tej državi nočem živet. In dokler naše zastonj šolstvo poseka ameriški plačljivi elitistični sistem, tako dolgo ga bom zagovarjal. Je pa res, da smo v zadnjih nekaj letih nazadovali.
Nisi razumel poante, sedaj je namreč ravno obratno, da se izredni plačuje.
Kaj se pri temu pridobi je, ljudje bojo dejansko študirali, ker bojo plačevali, po drugi strani pa če že delaš se lahko šolaš zastonj ker dejansko že plačuješ v sistem preko davkov.
Poleg tega tak sistem odlično deluje v UK ki ni ravno primerljiv z ameriškim.

LP
Uporabniški avatar
alfa_samec
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 11797
Pridružen: Sr Dec 05, 2007 11:08 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GTV 2.0, 145 1.6, 147 1.6, 147 FL 1.6; Brera 2.4 JTDm; MiTo 1.3 JTDm
Kraj: Puconci

Sem razumel. In jasno, da se izredni plačuje - izredno vpisani študentje so študentje, ki niso dosegli kriterijev za redni vpis a imajo zadosti denarja, da si študij plačajo sami oz. so že zaposleni in študirajo ob delu.

Davke pa plačujemo vsi. Posredno ali neposredno.
159-KA
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 44
Pridružen: To Dec 05, 2017 7:35 am
Vozilo: Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm Q-tronic
Alfa Romeo 166 2.4 JTD
Kraj: Ajdovščina

Pozdravljeni,

Sem nov na forumu in imam AR 159 SW Jtdm, zanima pa me če pozna gdo kake dobre mehanike v okolici KP, GO in PO, rabil bi za poštimat malo avtomatski menjalnik in motor (predvsem me zanima za obnovo glave, ker mi verjetno nabiva kompresijo v hladilno tekočino in malo mi pušča olje na menjalniku).

LP


Edit: Premaknjeno v obstoječo temo ...
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

Zega na Gorjanskem.
Če si član Alfa kluba, ti bo dal popust.

http://www.zega.si/default.asp" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
tinetot
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 21
Pridružen: Če Jan 26, 2017 1:22 pm
Vozilo: Alfa Romeo 147 1.9JTD M-Jet

Toolox napisal/-a:Zega na Gorjanskem.
Če si član Alfa kluba, ti bo dal popust.

http://www.zega.si/default.asp" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrav,

Torej na primorskem kraljuje ZEGA za alfice?
Namreč moral bom na svoji 147 kar nekaj reči pregledati, pa malo poizvedujem naokrog.
ploščice, diske, olje, filter olja in pa malo ropota ko se po luknjah peljem, dasiravno sem obnovil homokinetični zglob pol leta nazaj.
Pa zadaj desno nekaj ropota tudi ko grem po luknjah, izgleda kot bi imel kake ključe vlike v prtljažniku, ampak nimam, tako da se mi sanja ne.

Vglavnem mora mi ga pregledati kakšen ki res zna, za sedaj sem na primorskem dobil odg samo za ZEGA, da je ta top tu baje.
Sem pa iz Sežane drugače.

Kakšne pa so vaše izkušnje z ZEGA? Vem da ima cene kar višje, ampak ok to požrem, če je delo opravljeno s kvaliteto in gre zaupati delavcem tam.

Lp
Uporabniški avatar
wolfyy
Administrator
Administrator
Prispevkov: 4281
Pridružen: So Maj 01, 2010 9:46 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 Multiair TCT
Kraj: Kanal

pelju naredit velik servis par mescu nazaj h njemu. zadeva BP, cenovno bi pršu morda drugje 10% ceneje skozi ampak se za tistih 50eur ne sekiram, je pa naredil točno kar smo se zmenili, torej brez nepotrebnih "preventivnih" menjav.
Svet bo boljši, ko se bodo ljudje začeli ukvarjati sami s seboj namesto z drugimi
Odgovori
  • Informacija