Ali kdo pozna to Alfo 10

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Zaklenjeno
SelfishGod
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe Apr 11, 2014 2:47 pm

Hvala za nasvete... bom raje še počakal pol leta in prišparal kolikor se da.
Uporabniški avatar
šafla
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 618
Pridružen: Če Dec 16, 2004 10:12 am
Vozilo: Hyundai Kona
Kraj: Kranj - okolica

ROBERTH napisal/-a:
SelfishGod napisal/-a:Sem ampak me ni oglas pritegnu ker je brez opomb/komentarja + l. 2001
(Pametno, zanič sklopka, vztrajnik trese, nosilci motorja uničeni, gume na platnu, fuč termostat, fuč šobe, fuč turbina, roke hin, polosi tresejo, vse polno rje, notri vse potrgano, sedeži posedeni, volan pojeden, predal se ne odpira, lak bogi, radio ne dela, ...... le amortizerji so še kar.)−1

Veliko sreče pri nakupu oglasa.
:D
I'm back!
Axi
Alfist
Alfist
Prispevkov: 416
Pridružen: So Okt 11, 2003 1:19 pm

ROBERTH napisal/-a:
SelfishGod napisal/-a:Sem ampak me ni oglas pritegnu ker je brez opomb/komentarja + l. 2001
(Pametno, zanič sklopka, vztrajnik trese, nosilci motorja uničeni, gume na platnu, fuč termostat, fuč šobe, fuč turbina, roke hin, polosi tresejo, vse polno rje, notri vse potrgano, sedeži posedeni, volan pojeden, predal se ne odpira, lak bogi, radio ne dela, ...... le amortizerji so še kar.)−1

Veliko sreče pri nakupu oglasa.
V bistvu ti avto prodajaš in zakaj ne bi dodal par boljših fotografij avta in opisal kaj vse je narejeno na avtu oz. zamenjano in v kakšnem stanju je :?: Bi avto očitno lahko prej prodal, potencialni kupci pač tak oglas prezrejo, kar ti je eden izmed njih tudi napisal. Niso vsi na forumu, da bi bili na tekočem s tem, da ti za svoje avto lepo poskrbiš.
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

Axi napisal/-a:
ROBERTH napisal/-a:
SelfishGod napisal/-a:Sem ampak me ni oglas pritegnu ker je brez opomb/komentarja + l. 2001
(Pametno, zanič sklopka, vztrajnik trese, nosilci motorja uničeni, gume na platnu, fuč termostat, fuč šobe, fuč turbina, roke hin, polosi tresejo, vse polno rje, notri vse potrgano, sedeži posedeni, volan pojeden, predal se ne odpira, lak bogi, radio ne dela, ...... le amortizerji so še kar.)−1

Veliko sreče pri nakupu oglasa.
V bistvu ti avto prodajaš in zakaj ne bi dodal par boljših fotografij avta in opisal kaj vse je narejeno na avtu oz. zamenjano in v kakšnem stanju je :?: Bi avto očitno lahko prej prodal, potencialni kupci pač tak oglas prezrejo, kar ti je eden izmed njih tudi napisal. Niso vsi na forumu, da bi bili na tekočem s tem, da ti za svoje avto lepo poskrbiš.
Malo čudno, saj nisem popolnoma prepričan, da je dobro, da ga prodam.

Po drugi strani sem pripadnik generacije, ki se je na podlagi opisa po telefonu še odpravil na ogled na Belo Krajino.
Danes je pa le še vprašanje, kdo je pripravljen bolj lagat. Jaz pač čakam, da se bo dovolj "kupcev" opeklo pri nakupovanju in bodo iskali vsebino in ne bilnk bilnk.

Nevermind, saj me tako ali tako mineva prodaja. Tako bom jaz na boljšem in kobajagi kupci 147 na slabšem.
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Sam naredim že na podlagi oglasa veliko selekcijo, če me oglas ne pritegne in avtomobil na slikih ne izgleda dobro niti ne pokličem. Morda naredim komu krivico in tako "izgubim" kakšno dobro kupčijo, vendar sem videl že preveč podrtij, da bi reagiral na vsak oglas.
Problem je v tem, ker lahko slika veliko prikrije in nemalokrat se je izkazalo, da je avtomobil/motor na slikah izgledal lepo, v resnici je bil pa vse prej kot to. Zaradi tega niti ne pokličem na oglas, na katerem že na slikah avtomobil ne izgleda ravno najlepše, je umazan, zanemarjen, neposesan, itd....

ROBERTH tvoj oglas za 147 sicer ni povsem napačen, slike so dokaj ok (lepših in večjega števila se sicer nebi branil :mrgreen: ), lahko bi pa kaj več napisal pod opombe, oziroma vsaj to kar si napisal na forumu. Moje laično mnenje.

Na avto.net je veliko plevela, zato je potrebno nekako izstopiti iz množice povprečnih oglasov :wink:
Uporabniški avatar
ziga_
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 866
Pridružen: Pe Sep 28, 2012 2:49 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Sw 1.9JTDm 16V
Kraj: Ljubljana

Komplicirate... 2 leti nazaj sva s punco kupovala vozilo za njo in nisem niti malo gledal naglancanih slik ali sladkega opisa. Po osnovnem opisu iz oglasa (oprema + potrjena zgodovina) sem se odločil poklicati in vprašati za detajle. Tako sem takoj dobil vse iskane informacije in se odločil za ogled. Ob ogledu je bilo vozilo malce umazano, našla se je kje kakšna lizika ali ovitek bombona od otrok itd. Pa kaj potem. Ključne stvari sem preveril (stanje in vso zgodovino) in na podlagi tega se je vozilo kupilo. Naglancat ga znam sam, kar se je tudi storilo poleg glavnega servisa. Se pravi če bi bil vašega mišlenja bi izgubil dobro vozilo, ki se ga je iskalo... :roll:

Res je težko poklicati in malo povprašati... Drugače koliko ljudi ne glede da imaš dodatni opis potem po telefonu sprašujejo točno to kar si že napisal v dodatnem tekstu.
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

nč nisi poslikal kako stoji gt klop zadi ?
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

WiTBoY napisal/-a:nč nisi poslikal kako stoji gt klop zadi ?
Espešeli for ju.

Grem slikat.

woula -
Slika
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

ql. a podrejo se pa normalno.
ROBERTH
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2831
Pridružen: Po Mar 13, 2006 9:06 pm
Kraj: Kranj

WiTBoY napisal/-a:ql. a podrejo se pa normalno.
Kot fabršk.
Ne resno, komplet deluje kot iz tovarne, le pri prehodu tapete (samo gonjih 5 cm) proti sedežu je vrzel, ki jo lepo zapre varnostni pas.

Se da, vendar ni za internetne drekače ampak za koga, ki je v življenju naredil kaj otipljivega.

Aja, tega negrem delat še enkrat, pa če mi nekdo plača 300 eur.
Uporabniški avatar
mihecmiha
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1258
Pridružen: Sr Mar 19, 2008 2:24 pm

ĐoKc napisal/-a:je še kdo gledal tole julko

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=773 ... INCTIV%20A...

Nekam dolgo je že na netu

Na prvi "uč! mi ni zgledala slaba, Je pa res da sem jo samo na hitro preletel... Zunanjost ok, notranjost prav tako. Vžigal itd, nisem...
Uporabniški avatar
smukc
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1376
Pridružen: Ne Avg 19, 2012 5:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

kdo pravi da se neda nove alfe na zadni pogon kupit in to z praim v6 ! :D :D

http://www.autoscout24.nl/Details.aspx? ... 21&asrc=st

:oops: 8)
- Ex 2005 156 GIUGIARO 2.4JTDm
- Ex 2008 159 SW Ti
- 1989 75 V6 3.0
- Ex 1971 GT Veloce 1750
- Ex 1978 giulietta 1300
Uporabniški avatar
WiTBoY
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3744
Pridružen: Sr Jul 21, 2004 12:10 pm
Vozilo: 159 2.4 Q4
Kraj: Logatec

:) tud zanimiva cena :)
Uporabniški avatar
žival
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3281
Pridružen: Pe Avg 26, 2005 12:42 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Litija

Cene starim alfam in lanciam s pravimi motorji, zadnje čase letijo v nebo. :wink:

Da o kakem bmw e30 m3 sploh ne govorim,....
sasoz
Alfist
Alfist
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Jan 18, 2013 9:25 am
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa 156SW 1.9 16v
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Zaklenjeno
  • Informacija