barvanje avtomobila v tujini (BIH)

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Zanimal sem se za barvanje kompletne spiderce (916) v rdeči barvi + lak. Če pri nas pripeljem razdrt avto je cena 2200€ ( avto ni poškodovan, samo na več mestih se lušči barva). Ima kdo izkušnje z kakšnim ličarjem v BIH ( naslov, telefon...)?
Foggy
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 9326
Pridružen: Sr Okt 01, 2003 11:51 pm
Kraj: Ljubljana

Samo v info, računaj na to, da te bo vleka do BiH in nazaj prišla med 400-500€ kolegialne cene (gorivo, cestnine, "podkupovanje" policajev na HR-BiH meji, itd...). Če greš pa vmes nazaj v SLO pa potem še enkrat toliko, ni računice... Cenovno bi se ti izšlo samo če bi se z avtomobilom peljal dol....
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Se strinjam, izvedljivo samo če se pelješ z avtom dol. Imaš kakšen preverjen kontakt?
Uporabniški avatar
Dejch
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2225
Pridružen: To Jun 08, 2004 9:26 pm
Vozilo: Avant2Go

Kolilo bi te prislo, ce razdrejo avto oni?
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Kaj pa če bi poiskal nekaj ponudb ?

Sem že nekaj prešraufal avtov in za 2200 eur pa da mu pripelješ razdrt avto, ki se mu tudi ne spreminja barve (izogne se mnogo detajliranja v pripravi) je malo mnogo denarja in bi ga ne dal kar prvemu ponudniku storitve

Barva je perla, kovinska ?
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

KOmu boš pa reklamiral, če doma ugotoviš kako sranje?

Tole poceni barvanje te zna prit najdražje!
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Reklamacija je reklamacija tukaj ali pa v BIH, saj tudi tam nebi dal lakirat nekomu pod kozolcem. Sem imel primer ko tudi pri nas ličar ni hotel upoštevati reklamacije, ko se je po 4 letih luščil lak. Zaradi tega iščem izkušnje od koga, ki pozna dobrega ličarja. To je bil šele prvi ki sem ga vprašal, a se mi zdi 2,2k€ preveč. Barva je navadna rdeča, alfa rosso. Če se bom odločil želim da je polakirana še z lakom posebej. Ni mi problem peljat avto k ličarju 300km daleč, samo če je razmerje med ceno in kvaliteto pravo.
Uporabniški avatar
grega983
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Sep 18, 2013 12:18 pm
Vozilo: Lancia Delta 1.6 turbo
Alfa Romeo 33 1.7 16v Permanent 4
Lancia Thema 2.0 16v turbo LS

Volvo XC90
Kraj: Fram

Če bi uporabil sijajno rdečo (brez laka) bi morala biti realna cena kakšnega jurja manj ker ni govora o spremembi barve. V tem primeru je treba avto res temeljito podreti in pobarvati res vse skrite vogale.

Od kod pa sploh si ?
Vsi kosi, odpadli z mojih krip, so bili s ponosom izdelani v Italiji :)
moofdi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1629
Pridružen: Pe Maj 09, 2008 2:53 pm
Vozilo: 155 3.0 V6 24V
Kraj: Radovljica

Taka cena je rop pri belem dnevu...
Če je ravno, ni zabavno.
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

skyblue napisal/-a:Reklamacija je reklamacija tukaj ali pa v BIH, saj tudi tam nebi dal lakirat nekomu pod kozolcem. Sem imel primer ko tudi pri nas ličar ni hotel upoštevati reklamacije, ko se je po 4 letih luščil lak. Zaradi tega iščem izkušnje od koga, ki pozna dobrega ličarja. To je bil šele prvi ki sem ga vprašal, a se mi zdi 2,2k€ preveč. Barva je navadna rdeča, alfa rosso. Če se bom odločil želim da je polakirana še z lakom posebej. Ni mi problem peljat avto k ličarju 300km daleč, samo če je razmerje med ceno in kvaliteto pravo.
Jst mislm da ce gs ti razdrez ti ga nekdo tudi za jurja pobarva in to lepo. O tem ni dvoma. Tok delec vozt avto je pa res totalni nesmisel samo zaradi tega. Kolega ki je licar ze 25 let vem da nardi super. On je meni barval oz nadziral barvanje moje alfe.

Lp
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

didi napisal/-a:
skyblue napisal/-a:Reklamacija je reklamacija tukaj ali pa v BIH, saj tudi tam nebi dal lakirat nekomu pod kozolcem. Sem imel primer ko tudi pri nas ličar ni hotel upoštevati reklamacije, ko se je po 4 letih luščil lak. Zaradi tega iščem izkušnje od koga, ki pozna dobrega ličarja. To je bil šele prvi ki sem ga vprašal, a se mi zdi 2,2k€ preveč. Barva je navadna rdeča, alfa rosso. Če se bom odločil želim da je polakirana še z lakom posebej. Ni mi problem peljat avto k ličarju 300km daleč, samo če je razmerje med ceno in kvaliteto pravo.
Jst mislm da ce gs ti razdrez ti ga nekdo tudi za jurja pobarva in to lepo. O tem ni dvoma. Tok delec vozt avto je pa res totalni nesmisel samo zaradi tega. Kolega ki je licar ze 25 let vem da nardi super. On je meni barval oz nadziral barvanje moje alfe.

Lp

Lahko dobim kontakt? Lahko tudi na zs, da ne bo reklame :)
Banny
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1830
Pridružen: Če Okt 04, 2012 12:14 pm
Član Alfa Kluba: 1
Kraj: Tolmin

Maš kasko zavarovano?
Če vpleteš še zavarovalnico ter uveljavljaš vandalizem?
didi
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 833
Pridružen: Ne Maj 20, 2012 11:47 am
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta QV
Kraj: Ljubljana

skyblue napisal/-a:
didi napisal/-a:
skyblue napisal/-a:Reklamacija je reklamacija tukaj ali pa v BIH, saj tudi tam nebi dal lakirat nekomu pod kozolcem. Sem imel primer ko tudi pri nas ličar ni hotel upoštevati reklamacije, ko se je po 4 letih luščil lak. Zaradi tega iščem izkušnje od koga, ki pozna dobrega ličarja. To je bil šele prvi ki sem ga vprašal, a se mi zdi 2,2k€ preveč. Barva je navadna rdeča, alfa rosso. Če se bom odločil želim da je polakirana še z lakom posebej. Ni mi problem peljat avto k ličarju 300km daleč, samo če je razmerje med ceno in kvaliteto pravo.
Jst mislm da ce gs ti razdrez ti ga nekdo tudi za jurja pobarva in to lepo. O tem ni dvoma. Tok delec vozt avto je pa res totalni nesmisel samo zaradi tega. Kolega ki je licar ze 25 let vem da nardi super. On je meni barval oz nadziral barvanje moje alfe.

Lp

Lahko dobim kontakt? Lahko tudi na zs, da ne bo reklame :)
Dobis na ZS
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Sam sem videl kar nekaj izdelkov iz BIH in vsi izdelki niso bili niti vredni mojega ocesa da pogleda. Po letu ali dveh je bil avto se slabsi kot je bil pred barvanjem. narejeno je bilo pa za magicnega "jurja" . Avto v slo pobarvat za jurja brez razdiranja ti more vsak licar narest...
Odgovori
  • Informacija