Ključi za vozila Alfa Romeo

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
barbi76
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Maj 12, 2005 11:56 am

Zanima me, če bi mi lahko kdo povedal kam naj dam popravit rezervni ključ za AR 156, ker se je gumbek zaskočil. Novi ključ je kar precej drag.

Hvala! :)
Uporabniški avatar
dizl
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Dec 05, 2003 1:46 pm

Aja, ko smo ravno pri ključih, a mogoče kdo ve, kje se da narediti kopijo ključa, samo za odklepanje (brez kode) ...

Kaj pa naredite s ključem na morju, ipd?
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

Rezervni ključ naročiš na uradnem servisu, rabiš kartico-Code
Uroš
Uporabniški avatar
dizl
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Dec 05, 2003 1:46 pm

Uroš napisal/-a:Rezervni ključ naročiš na uradnem servisu, rabiš kartico-Code
Ja to vem, ampak kot sem napisal rabim ključ samo za odklepanje, ker originalnega ne bi testiral, če je vodotesen..
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

barbi76 napisal/-a:Zanima me, če bi mi lahko kdo povedal kam naj dam popravit rezervni ključ za AR 156, ker se je gumbek zaskočil. Novi ključ je kar precej drag.

Hvala! :)
Če si malo mojstra se da to odpret pa popravit.
Uporabniški avatar
MITT
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 725
Pridružen: Po Sep 29, 2003 7:07 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lj.si
Kontakt:

dizl napisal/-a:
Uroš napisal/-a:Rezervni ključ naročiš na uradnem servisu, rabiš kartico-Code
Ja to vem, ampak kot sem napisal rabim ključ samo za odklepanje, ker originalnega ne bi testiral, če je vodotesen..
Vsak navaden pajzel, kjer izdelujejo ključe, ti bo naredil kopijo tvojega ključa, seveda, na eno CHEAP osnovo kluča brez vgrajenega čipa, ker mu ne bo treba prepisat še kode ključa.

Jest pri eni Ibizi nisem vedel, da ima kodirni ključ, pa sem dal delat rezervni ključ za 500 SIT, ampak, z njim sem lahko zaklepal avto in poslušal radio, motor je tudi veselo verglal, ni pa kresnil in ni deloval, ker seveda ni dobil kode.
:evil:: "Yes, if you wanna run cool, you got to run on heavy heavy fuel!" :mrgreen:
Uporabniški avatar
dizl
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 185
Pridružen: Pe Dec 05, 2003 1:46 pm

MITT napisal/-a:
dizl napisal/-a:
Uroš napisal/-a:Rezervni ključ naročiš na uradnem servisu, rabiš kartico-Code
Ja to vem, ampak kot sem napisal rabim ključ samo za odklepanje, ker originalnega ne bi testiral, če je vodotesen..
Vsak navaden pajzel, kjer izdelujejo ključe, ti bo naredil kopijo tvojega ključa, seveda, na eno CHEAP osnovo kluča brez vgrajenega čipa, ker mu ne bo treba prepisat še kode ključa.

Jest pri eni Ibizi nisem vedel, da ima kodirni ključ, pa sem dal delat rezervni ključ za 500 SIT, ampak, z njim sem lahko zaklepal avto in poslušal radio, motor je tudi veselo verglal, ni pa kresnil in ni deloval, ker seveda ni dobil kode.
Ampak v vseh pajzlih, kjer sem vprašal, niso imeli profila ključa za alfo 147 ali 156, zato sprašujem, če je kdo odkril, kje jih imajo.
Uporabniški avatar
Rdec Ferrari
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 89
Pridružen: Če Apr 14, 2005 8:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

barbi76 napisal/-a:Zanima me, če bi mi lahko kdo povedal kam naj dam popravit rezervni ključ za AR 156, ker se je gumbek zaskočil. Novi ključ je kar precej drag.

Hvala! :)
Pošlji ZS al pa poklič 041 725709,pa bomo probal kaj zrihtat!
avion
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Jul 02, 2006 8:52 am

Mam A.R. 156 letnik98. Problem je, da mam sam en ključ. Ob nakupu sem dobil sam enega. Zdej me pa zanima, kako bi najceneje dobil še enega rezervnega.

lp,

ROk
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

upam da ti je bivsi lastnik dal vsaj kodno kartico ker ce nimas tega si kr v ornk dreku :D
black
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 878
Pridružen: Ne Jul 31, 2005 12:11 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lož

fajn,glih debata o ključih

Zanima me kje bi dobu gumijast gumb za ključ od 156-ke,ker moj je strgan pri strani.
Slika Slika Freude Am Fahren
Uporabniški avatar
Ronnow
Alfist
Alfist
Prispevkov: 462
Pridružen: To Feb 21, 2006 9:39 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

colibry napisal/-a:upam da ti je bivsi lastnik dal vsaj kodno kartico ker ce nimas tega si kr v ornk dreku :D
Jaz nisem mel kartice pa sem zgubo ključ pa sem plačal samo 1000 za kartico + 15k za ključ, tako da kartica ni glih neki problem :wink:
J T D power
sleby
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5743
Pridružen: Po Nov 24, 2003 1:16 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

poklici zego ter ga povprasi kje se da v ljubljani narest kljuc. kartice ne potrebujes.
Slika
Uporabniški avatar
Perme
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 538
Pridružen: Ne Jan 29, 2006 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Isti problem sem imel tud jest, ob nakupu avta sm dobil samo 1 kluc, ki je kodiran! V Ljubljani je ta kljucavnicar za bezigradom pod merkurjom (nasprot AMZS-ja na dunajski cesti), kluc pa prid kokr imam v spominu 7-8 jurckov

lp
avion
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 61
Pridružen: Ne Jul 02, 2006 8:52 am

poklici zego ter ga povprasi kje se da v ljubljani narest kljuc. kartice ne potrebujes.
Kdo pa je ta Zega, kje dobim stevilko?
Odgovori
  • Informacija