Daljinsko centralno odklepanje / zaklepanje - AR 156

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
ALFA rp
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 86
Pridružen: Sr Sep 08, 2004 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0

Kar naenkrat...tema. Daljinec ne prime več. Centralno zaklepanje sicer dela normalno, le brez daljinca. Tudi drugi ključ ne dela.

DIagnoza ( ki ji ne verjamem ) iz servisa: potrebno je naročiti nov ključ, saj samo z novim ključem ( 25 000 sit ) pride neka dodatna koda, ki jo na servisu potrebujejo, da pridejo softwarersko v centralo centralnega zaklepanja - in čeprav imam kodno kartico s key kodo!!! Šele takrat bi lahko kot diagnosticirali, kaj dejansko je crknilo.!!!????

Se mi zdi malo za lase privlečeno. Svetujte kolegi Alfisti, Je že kdo imel podoben problem?

Lep pozdrav
ALFA rp
Uporabniški avatar
Alfaspider
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2664
Pridružen: Po Okt 13, 2003 8:36 am
Član Alfa Kluba: 0

probi še na drugem servisu.
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

če imaš key code bi moral na servisu porihtatat
probaj drugi servis.
Uroš
bulldog
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 99
Pridružen: Sr Feb 18, 2004 9:38 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: LJUBLJANA
Kontakt:

Jest sem mel isti problem, pa so mi tut rekl da lahko probajo na novo kodirat ključ pa ne vejo če bo pol delal, pa sem znoru, razmontiru cel ključ, spucu kontakte jih mal ukrivil, zdej pa dela k pr norcih.

LP
bulldog

NAJBOLJŠA HRANA ZA VAŠE PSE IN MAČKE !!!
Zastopstvo za hrano HUSSE na področju LJ !!!
www.husse.si
Email: ljubljana@husse.si
Uporabniški avatar
ALFA rp
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 86
Pridružen: Sr Sep 08, 2004 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0

...in kar naenkrat po 14 dneh spet vse dela normalno .....

??????

LP
ALFA rp
Uporabniški avatar
Rdec Ferrari
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 89
Pridružen: Če Apr 14, 2005 8:27 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Pomojem je treba daljinca odpret in notr zalotat tipko , ki se rada odlota ,vsaj pri 156.
gasper
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 3
Pridružen: Če Nov 04, 2004 3:41 pm
Član Alfa Kluba: 0

Men se je enkrat zgodilo da se je zmešalo centrali in se je avto kar odklepal in zaklepal. Daljinec jasno ni delal. Seveda so vsi hotli nekaj zaračunavat, pa kode naročat in tako naprej. Vse skupaj smo rešili tako da smo resetirali centralo zaklepanja, ki je nameščena nekje zadaj.
gas
Uporabniški avatar
ALFA rp
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 86
Pridružen: Sr Sep 08, 2004 10:15 pm
Član Alfa Kluba: 0

in še vedno dela....
ALFA rp
MareA
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 60
Pridružen: Če Apr 21, 2005 11:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: KP-LJ

ALFA rp napisal/-a:Kar naenkrat...tema. Daljinec ne prime več. Centralno zaklepanje sicer dela normalno, le brez daljinca. Tudi drugi ključ ne dela.

DIagnoza ( ki ji ne verjamem ) iz servisa: potrebno je naročiti nov ključ, saj samo z novim ključem ( 25 000 sit ) pride neka dodatna koda, ki jo na servisu potrebujejo, da pridejo softwarersko v centralo centralnega zaklepanja - in čeprav imam kodno kartico s key kodo!!! Šele takrat bi lahko kot diagnosticirali, kaj dejansko je crknilo.!!!????

Se mi zdi malo za lase privlečeno. Svetujte kolegi Alfisti, Je že kdo imel podoben problem?

Lep pozdrav
Dej mi samo povej, kateri servis je to bil. Avto Triglav? Avtoplus? #-o
Sad me ima...vroooooooooooooooooom...sad me nema
2.4 jtd
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 28
Pridružen: Ne Feb 05, 2006 9:59 am

Lep pozdrav! Imam problem s svojo 156-ko in sicer centralno zaklepanje ne deluje, saj se avto včasih ne zaklene. Ko avto zaklenem (ni važno ali z daljincem ali ključem) se ta včasih takoj, včasih pa po določenem času odklene! Zadeva zgleda enako kot, če bi imel odprta kaka vrata, vendar so vsa vrata popolnoma zaprta. Prosim svtujte mi kaj je lahko narobe oz. kje naj se lotim razdiranja. Hvala za nasvete!
Uporabniški avatar
dejan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1692
Pridružen: Ne Sep 07, 2003 5:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

2.4 jtd napisal/-a:Lep pozdrav! Imam problem s svojo 156-ko in sicer centralno zaklepanje ne deluje, saj se avto včasih ne zaklene. Ko avto zaklenem (ni važno ali z daljincem ali ključem) se ta včasih takoj, včasih pa po določenem času odklene! Zadeva zgleda enako kot, če bi imel odprta kaka vrata, vendar so vsa vrata popolnoma zaprta. Prosim svtujte mi kaj je lahko narobe oz. kje naj se lotim razdiranja. Hvala za nasvete!
Welcome to the club, meni se je isto začelo dogajati pozimi, pa sem mislil da zaradi vlage in mraza. Pred dvema dnevoma spet nisem mogel zaklenit avta, ampak se je zadeva dons zjutraj čudežno popravila sama od sebe. Jaz sem se odločil da ne bom nič popravljal, dokler dokončno ne crkne.
Uporabniški avatar
dejan031
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1578
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 12:43 pm
Vozilo: 2009 159 Tbi with Squadra chip
Kraj: cerkno

kakšni kontakti al pa tist motorček za zaklepanje, al pa celo kabli. jst bi na tvojmu mestu uzeu inštument v roke in mal premeru use skupi.

lp
alfaboy
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 235
Pridružen: Sr Nov 30, 2005 10:41 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Krško

Meni isto občasno dela. Sem pogruntal, da če mam mal bolj težko nogo, se mi neče zaklenit, pa se vsedem nazaj v avto, grem en krog na izi, pol se pa zadeva čudežno uredi, pa se zaklene....
Alfist po duši!!
Uporabniški avatar
.anc
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 35
Pridružen: To Mar 21, 2006 6:38 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

svašta od avtomobila, kaj nej drucga rečem
Slika
Uporabniški avatar
GTA lover
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1908
Pridružen: To Avg 30, 2005 5:34 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Probaj eno zadevo: zakleni s ključem, ampak ko zakleneš, drži ključ v poziciji, kjer zaklepanje "prime" (ne spusti ga, da se vrne v navpično lego). Tako bi potem moral avto ene trikrat se zaklenit-odklenit in na koncu mislim da bo ostal zaklenjen. Imelistiproblemna166.press
Odgovori
  • Informacija