Gretje zadnjega stekla - AR 147 /156 /GT

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Živjo,

vprašal bi glede omenjene zadeve in sicer kako je v primeru da je zadeva neprestano prižgana, saj je zadnjih par mesecev res nepogrešljiva predvsem zjutraj in zvečer, v zadnjih dneh pa res celi dan. Ker se res veliko vozim naokoli in imam zadevo jasno stalno prižgano mi nekateri pravijo da je to res nepotrebno oziroma nepriporočljivo čes da je zadeva ogromen porabnik in da s tem praznim akumulator in obremenjujem akumulator. Mar je to res?
Danes sem se recimo peljal na relaciji Kočevje-Maribor in zadeva je odlično opravljala svoje delo, saj bi imel res zarošeno zadnje steklo in ogledala, da o tem kako pride zadeva prav ko nas je več v vozilu.

Kakšna so kaj vaša priporočila in izkušnje?

Hvala za pomoč in nasvete


Edit: Združeni dve identični temi ...
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Uporabljaj po potrebi, temu je namenjeno.
Ni to spet tak porabnik, pa če imaš na tipko ti ga itak časovnik po nekem času izklopi, nakar zopet traja da pogruntaš da je treba vklopit.
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Ja, pri meni je časovnik oziroma termostat nastavljen na cca. 30min
Dostikrat pa se zgodi da moram zadevo ponovno oziroma večkrat vklopiti saj se zadeva ne uspe odtaliti oziroma odrositi v tem času.
Se mi je pa zdelo da to ni nek velik porabnik, vklopljenega pa jasno nimam brez potrebe.
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

to, da ti dela je super.
ja, je kar velik porabnik ,ki obremenjuje alternator, avto več pije ampak če se rebi, se rabi.

bolj pa je čudno, da moraš imeti toliko časa prižgano. Razumem, dokler se avto ne pogreje, potem pa se stekla naj ne bi več rosila razen:

Ti ne dela ventilacija?
če imaš ful star kabinski filter, poln vlage.....pa še to težko
če ti kje pušča in imaš mokre preproge....fejst mokre
če ti pušča hladilnik- pečka v kabini, in se izloča vlaga v zrak ( bi zmanjkovalo hladilne tekočine, bi tudi vohal, stekla bi bila "mastna")

najbolj verjetno je, da ti nekje pušča voda in imaš vlago v avtu
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Očitno na to da imam stalno prižgano vplivajo tudi vremenske razmere kakršne imamo od meseca septembra ko je v ozračju veliko vlage.
Ventilacija mi deluje normalno in brez težav, včeraj sem očistil listje in zamenjal tako kabinski kot tudi klimatski filter.
Zadeva nikjer in nič ne pušča, tepihe imam zimskega tipa.
Je pa hudič če nimaš vozila garažiranega oziroma vsaj pod nadstreškom in stekla ti hitro zamrznejo.
Kaj pa priporočate od čistil in zaščite proti zmrzali poleg sprejev?


Edit: Izbrisan nepotreben citat komentarja nad tvojim odgovorom ...
Uporabniški avatar
Damijan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 6071
Pridružen: Po Okt 13, 2003 9:30 pm
Vozilo: Lady "K"
Kraj: Gabrje (nedaleč od Preshgain)

Ti znalec preveri, kje ti notri prihaja voda. Imam 2 avtomobil, pakirana pod milim nebom vseskozi. Ko je dež, ventilacija, se malo ogreje in to je to. Pozimi pa motiko v roke, okopat stekla z zunanje strani. Potem pa gretje in to je to. Ogrevanje zadnjega stekla je pa potrebno vedno minimalno. Preveri tudi zračnike, skozi katere gre zrak iz avta.
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Ne rabi nič puščat.
Nekaterim ni všeč nonstop ventilacija na max, posledično več rose, tudi od znotraj zamrznjene šipe pozimi če je avto parkiran v "pravi" poziciji na pravem mestu.
Več oseb v avtu tudi ni v pomoč.
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Uporabniški avatar
Gricko
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 972
Pridružen: Če Sep 21, 2006 9:00 pm
Vozilo: 156Sw
Kraj: Ljubljana

če ni vlage, se težko rosi
Kot je Damijan rekel, tudi če je avto zunaj, od začetka se potrebuje, ko se ogreje avto, ni več potrebe, niti ni potrebe po ventilaciji na full.
Seveda pa mora ventilacija delati, sicer se normalno rosi!.

Jaz imam ventilacijo na 1/2 ali še manj, pa ni problema, razen na začetku, ko je potrebno imeti več "prepiha"
In tudi sedaj v teh dneh, ko je bolj mrzlo je tudi zrak bolj suh in se še manj rosi.

Če pa imaš vlago v avtu pa je druga stvar in se rosi, neglede kaj narediš!
odpravi napako in ne vzroka! Najdi , kje se ti nabira vlaga, prešlataj avto po podnu, prtljažniku, pri rezervni gumi.....

@ SilverMan ...in kolikor sem ga razumel, se vozi sam ( nikjer ni omenjal sovoznikov)
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Saj nimam namena prepričevat prepričanih, le izkušnje (z več kot enim avtom, tudi kakim novim) pišem.
Niti ne trdim da nima problemov zaradi puščanja, temveč da ni nujno da pušča.
Imam pa sam redko ventilacijo na več kot 1/3, pa hkrati ne verjamem da sem edini tak na tem svetu.

Sploh pa je osnovno vprašanje glede grelca zadnje šipe.
Ta je narejen/vgrajen zato da se ga uporablja ko je treba, ne za okras in alinejo opreme pri oglasu za prodajo.
Enako kot tudi npr. smerniki ;)

Zapis
kako pride zadeva prav ko nas je več v vozilu
pa tudi ne kaže da bi se šofer vedno vozil sam... ;)
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Res je, omenjeno ni za okras, ampak se mi zdi zanimivo da se zadnja leta omenjeno uporablja skoraj cel letni čas.

Je možno da sta zaradi tega akumulator in s tem alternator kaj bolj obremenjena ?
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Meglenke so večji porabnik, pa marsikdo nima pomislekov glede (napačne/nepotrebne/pretirane) uporabe...
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Aha.
Hvala.
A to misliš skupaj vklopljene prednje in zadnje meglenke?
SilverMan
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1069
Pridružen: Če Mar 27, 2014 9:36 pm
Vozilo: 147 JTDm 16v TbT
Kraj: Črnomelj

Spredaj je vsaka 55W, zadaj pa 21. Predvsem prednje torej, tisti ki imajo zadaj 2 in mora vse svetit pa sploh...
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.php?f=8&t=36179" onclick="window.open(this.href);return false;
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Hvala.
To se pa kar nabere.
Cca. 160W v kolikor imaš vse skupaj prižgano ter da bi zadaj imel dvojno.
Mimogrede, jaz sem imel na legendarni Fiat Croma, letnik 1991, zadaj dve megenki rdeči barve.

Je pa to gretja oziroma odroševanje zadnjega stekla ter komplet meglenk zelo koristen v kolikor živiš na Barju.
Modras
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 614
Pridružen: Po Maj 27, 2013 11:03 am

Pa zanimivo kar sem opazil skozi zadnja leta prezgodnjo pomlad je to da se na steklenih površinah nabira precej soli in je potrebno poleg čiščenja imeti več prižgano omenjeno ogrevanje/odroševanje stekla kot nekoč, predvsem zvečer in zjutraj ko se rada nabere slana ter kot taksist.
Odgovori
  • Informacija