Kopanje alfistov - Lucija (19.7.2008)

Objave srečanj in prireditev ...
Uporabniški avatar
Teo
Moderator
Moderator
Prispevkov: 9750
Pridružen: Po Okt 27, 2003 10:44 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Slovenska Bistrica
Kontakt:

Sedaj ob dnevih s temperaturami nad 30 stopinj Celzija verjamem, da vsakemu od nas misli kdaj zaidejo na obalo in k osvežujočemu morju. Kljub temu, da v decembru 2007 nismo vedeli kakšna vročina bo sedaj, smo v letni program Alfa kluba umestili Kopanje alfistov na slovenski obali. Zaradi spremenjenega datuma Alfa rallya smo to kopanje prestavili za 14 dni in sedaj vse alfiste vabimo, da se zberemo 19.7.2008 ob 11.00 uri v Luciji, na parkirišču ob portoroški marini. Obvezna oprema so brisače in kopalke, če boste pa prišli zgolj na kak klepet pa tudi to ne bo potrebno. Med kopanje bomo skupaj odšli tudi kaj pojesti, a to se bomo dogovorili na mestu samem.



Kje natančno se zberemo lahko vidite na spodnjem zemljevidu. Parkirišče, na katerem se bomo zbrali, se nahaja nad cesto solinarjev.

http://maps.google.com/maps?f=q&hl=en&g ... 5&t=h&z=16





Prijave se zbirajo kar v tej temi.

Se vidimo ob morju. :D
Nekdanji alfist....kaj pa človek drugega preostane.
Pepsi
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 5161
Pridružen: Ne Jan 14, 2007 4:32 pm
Član Alfa Kluba: 0

Super ideja!

Predlagam premaknitev začetne lokacije iz naslednjih razlogov. Sam se kopam v tem kamenju politem z vodo že nekaj časa. Problem je, da je polno trave ki plava nad tem kamenjem vsepovsod. Nekako najbolj čist del se mi zdi Fiesa, prav tako najbolj primeren za gručo ljudi saj je tam dol polno igral(od vrtiljaka pa štrikov za najmanjše (no mogoče tudi kakšnega večjeg)fuzbal plac odbojka), možen najem pedolinov, Jet-Skijev in ostale krame za igro na vodi.

Se mi zdi še najbol primerno :wink:

Če boste pridni pa vam zrihtam za jest po izredno ugodni ceni :|

p.s. upam, da ne pridete vsi v istih majicah z nickname.i na hrbtu, ker mene tle dol folk pozna :lol:
It doesn't matter what you drive, but how you drive it :)
Piciotto
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 90
Pridružen: Pe Okt 12, 2007 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Izola

:-s And who the hell are you ? :mrgreen:
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

defnitivno pridem.. sem ravno takrat na dopustu v luciji :wink:
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

samo nekaj... kopanje oz meeting traja od jutra pa do večera, al misli kdo zadevo potegnit še v naslednji dan, ker je ravno vikend? Glede na to, da si dopusta zaradi pizdarije v službi ne morem privoščit, kot je bilo prvo planirano, bi si želel ostati vsaj čez vikend doli, v nasprotnem primeru pač samo en dan ampak bil bi vesel, če še kdo isto razmišlja. Na dopust bom verjetno lahko šel komaj v začetku avgusta (zaradi bolezni sodelavca, zdaj pa je vse na meni)...
Uporabniški avatar
davor88
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 134
Pridružen: Po Apr 25, 2005 9:10 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: prelepa gorenjska

Pridem 99%
Alfa Jurcek
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 54
Pridružen: Pe Maj 23, 2008 4:34 pm
Član Alfa Kluba: 0

Prištejte še mene :mrgreen:
Uporabniški avatar
Good Year
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 56
Pridružen: Po Jun 23, 2008 8:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Jst tud pridem! :D
Uporabniški avatar
G0lden
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 728
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 3:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor

Mimogrede.. od 18 pa do nedelje poteka v Portorožu tudi prireditev NEST o katerem si lahko več preberete na naslovu http://slo-tech.com/ostalo/dogodki/nest2008/

Skratka, gre za srečanje vseh računalniških navdušencev na igrah (lan party) in vse kar k temu spada. Za vse tiste, ki morda iščete prenočitev, se lahko na spletni strani prijavite in vam pripada prostor za spalko ali jogije (če se kdo odloči prespat v portorožu)... Zdaj nevem koliko je še prostih mest, včeraj ko sem se jaz prijavil jih je bilo še 20 ampak poskusit ni greh. Jaz bom tak al tak med vikendom službeno na NESTU, 19. pa pridem z vami se malo družiti, kar za cel dan :wink:

LP
Uporabniški avatar
Good Year
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 56
Pridružen: Po Jun 23, 2008 8:00 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Kako je sedaj s soboto ?A še velja?
Pa zanima me če se bo možno včlant v klub,pa če bi mi kdo avto posliku pa dal na forum,ker mam jst ultra nov računalnik brez usb izhodov #-o .
Pač tko je.
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

A bo kdo potem zvečer pršu v Izolo v Simonov Zaliv na Kingstone? \:D/ :hi:-
Scremer
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1700
Pridružen: To Apr 05, 2005 9:43 pm
Vozilo: AR159, AR spider veloce
Kraj: Kransterdam
Kontakt:

Dräger napisal/-a:A bo kdo potem zvečer pršu v Izolo v Simonov Zaliv na Kingstone? \:D/ :hi:-
To ni bilo ama absolutno nič smešno [-( . Verjetno si sedaj vsaj polovico folka, ki je imel namen prit, prestrašu.
Alfa Jurcek
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 54
Pridružen: Pe Maj 23, 2008 4:34 pm
Član Alfa Kluba: 0

Am koliko nas gre sedaj? Še kdo iz gorenjske? Ker midva jest in zme_den štartava okoli sedmih, da se probava izognit gneči...če bi še kdo želel iti zravn nej ga nebo nič strah in naj mi napiše ZS! :D
Zadnjič spremenil Alfa Jurcek, dne Pe Jul 18, 2008 9:29 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
alfistaV6
Alfist
Alfist
Prispevkov: 364
Pridružen: To Nov 22, 2005 10:04 am

Dräger napisal/-a:A bo kdo potem zvečer pršu v Izolo v Simonov Zaliv na Kingstone? \:D/ :hi:-
... ni lepo zavajati ljudi, zvezde večera so Šank rock :D

Če se vse izide, se vidimo jutri.
Uporabniški avatar
Dräger
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2421
Pridružen: To Jun 06, 2006 9:40 pm

alfistaV6 napisal/-a:
Dräger napisal/-a:A bo kdo potem zvečer pršu v Izolo v Simonov Zaliv na Kingstone? \:D/ :hi:-
... ni lepo zavajati ljudi, zvezde večera so Šank rock :D

Če se vse izide, se vidimo jutri.
Aja na netu sem zasledil da so Kingston. 8-[ Še toliko boljše da so Šank Rock :ylsuper:
Odgovori
  • Informacija