Ključavnica vrat (menjava) - AR 156

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Bezi
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: Ne Jun 21, 2009 6:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

Lep Pozdrav alfisti,

Zanima me če ve kateri za kako ključavnico za bol poceni denar magari rabljeno oziroma če jo ima kdo rezervno ker se mi je nažalost odlomil jezik za zunanje odpiranje vrat in bi moral stvar zamenjat hvala za odgovor saj ne vem več kak bi kaj z denarjem ker sm kupil Alfo 156 ki zgleda ni bila dobro servisirana in sem sedaj v njo vložil že čez 1000€ tak da sem že malo bol bogi pr denarju ampak zdaj ko sem porihtal takorekoč vse dele pod pokrovom motorja bi rad porihtal še to malenkost čaka me pa še tudi menjava zadnjega lonca :S,

Hvala za vse informacije prosim za čimprejšnji odgovor...

P.S: Potreboval bi ključavnico za voznikovo stran...
Alfa Edition =)
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

poglej malo po avto netu med oglasi, bilo je kar nekaj karamboliranih 156-ic, ki se prodajajo po delih, sej paše pa od vseh 156 izvedenk
Slika
Bezi
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: Ne Jun 21, 2009 6:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

Bom prečekiral oz mam že 2 fonski izpisani bom tut ju3 poklical ker dans je itak nedelja =) torej ni važno al je Sprotswagon al je navadna 156-ka paše useeno?
Alfa Edition =)
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7743
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

je kar nekaj robe, sam odvisno kolk hočejo bit zlatarji, bom še sam malo počekiral, iščem mrežo pritljažnega prostora, pa mi ja zadnjič tako ceno en spustu, pa še kompletna ni bila #-o
Slika
Bezi
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 16
Pridružen: Ne Jun 21, 2009 6:44 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Lenart

Hvala za pomoč ne =) upam da najdeš to kar iščeš =) jaz pa mam zaj alfo pr mehaniku misilm da mi je spusto celinder za sklopko sami stroški zadne čase =)
Alfa Edition =)
Odgovori
  • Informacija