Lep pozdrav iz LJ

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Backo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 12:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Lep pozdrav vsem skupaj.Ime mi je Bojan in prihajam iz LJ.Tri leta sm lastnik AR GT 1.9 L.2004.Nikoli nisem imel kaksnih pretiranih tezav z avtom razen "luft" v rokah.Nic novega.Pred kratkim mi je zacelo tresti motor v prostem teku.Najbolj se pozna na volanu.Ampak samo na mestu.Vrtljaji so normalni(se ne zaganja).Odkar sm kupil avto nenormalno crno kadi vendar se nikoli ni nic kazalo glede na to da pospeski,poraba,tek motorja use o.k.Avto ima 220 000km redno servisiran.Je pa res da mi je do sedaj parkrat "vrglo" v safe al limp mode al kako se rece in avto ne gre nikamor.Kakor se to pojavi tako tudi izgine.Pred tresenjem je bil narejen veliki servis ter avto na testerju ki je izpisalo napako P0238 terP1238.To je bilo par dni pred tresenjem.Prosil bi vas za vase izkusnje oz. nasvete.Kaj bi lahko bilo in kam peljati avto.Hvala vsem v naprej.Sem nov tako da upam,da sem objavil pod pravo temo oz. me popravite.Hvala se enkrat
SubjectX
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1001
Pridružen: To Jun 21, 2005 1:04 pm

1. En wall of tekst je tole. Vrini notri kaksen enter ali vsaj presledke za pikami.

2. Ta tema spada v podforum, ki je namenjen tvojemu avtomobilu in ne v splosne zadeve.

Ko bos to odpravil pa bo kdo z veseljem priskocil na pomoc!
Backo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 12:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Se opravicujem. Vzeto na znanje. Hvala.
Backo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 12:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Se opravicujem. Vzeto na znanje. Hvala.
Backo
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 9
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 12:03 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana

Upsss sej bo. Mal se se lovim.
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

Če me spomin ne vara, je to napaka pritiska turbine. Malo uporabi iskalnik, pa bi ti že moralo vrniti kaj uporabnega.
Imaš tudi kategorijo za ta model: 156, 147, GT
Odgovori
  • Informacija