Elektronika - AR 156, 2.0 JTS

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Ride Si Sapis
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 46
Pridružen: Če Jan 03, 2013 9:44 pm
Vozilo: Alfa Romeo 33 1.3, Alfa Romeo Alfa 155 1.8 TS, Alfa Romeo Alfa 2.0 JTS Distinctive,

En večer je naša Alfa obstala na parkirišču in ni hotela vžgati, niti po menjavi akumulatorja, ki je bil že slab, zato sem v Italiji kupil novega 12V in 80 Ah. Ob tem sem ugotovil, da je bil akumulator Bosch 12V in 74 Ah že pred potekom garancijskega roka dveh let v okvari. Ker se je to ponovilo tudi pri drugih avtomobilih v naši družini, sem sklenil, da te enostavno znamke ne bom več kupil. To je bilo že tretjič, da je akumulator odpovedal pred potekom garancijskega roka, ki je 2 leti. Res pa je, da so mi okvarjene akumulatorje, ki so bili v stiku, v trgovini tudi zamenjali.
Naša Alfa pa še vedno ni vžgala, zato sem zopet poklical na servis Strajnar in tam prosil za pomoč in popravilo, kar so z veseljem naredili. Zopet je bila na delu asistenca do Šiške in po enem tednu so odpravili napako. Zamenjali so namreč okvarjeni senzor vžiga na odmični gredi in sedaj naša Alfa dela brezhibno, pa tudi rumene lučke ni več...zato gre vsa zahvala Luku in osebju servisa Strajnar...
Uporabniški avatar
Gregson007
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7744
Pridružen: So Mar 29, 2008 7:33 pm
Vozilo: LaFa ...... 404
Kraj: Laibach

dobr si, da se 13 let že ubadaš s tem. sploh tisto z AT je za knjigo napisat.
Slika
Odgovori
  • Informacija