Giulietta Super Veloce by Toolox

Slikice vaših jeklenih konjičkov
Odgovori
skyblue
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 763
Pridružen: Sr Sep 07, 2011 9:06 am

Mogoče pa ne veš kdo je vozil.... :)
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

skyblue napisal/-a: Pe Jan 06, 2023 10:08 pm Mogoče pa ne veš kdo je vozil.... :)
eh, ne da se mi it s takimi štosi, itak vem da sem kriv :)

Avto ima v opremi brembo paket, vendar z originalnimi diski nisem bil preveč zadovoljen, saj so hitro zarjaveli, pa še zvil sem jih da so tresli. Prva vgradnja res ni nekaj, ploščice mi pa tudi niso bile všeč ker so se zelo prašile.
Pri Filipu sem naročil nove Brembo diske in ploščice serije Xtra.
https://www.bremboparts.com/europe/en/p ... rake-discs

No to je pa čisto druga kvaliteta. Ploščice so pol-keramične, kar pomeni da se zelo minimalno prašijo, zagrabijo pa tudi ko so še hladne. Nekakšen hibrid med keramiko in klasiko, najboljše od obeh svetov.
Diski so navrtani ampak ne pokajo, kot nekateri strašijo kar vsepovprek za vse navrtane diske. Med testiranjem sem jih zažgal do vijolčnega pa še zmeraj niso popokali ali tresli, tudi potem ko so se ohladili. Pa rjavijo tudi precej manj kot original.

Ker temo posodabljam za nazaj, ker sem vmes na forumu zaspal, imam zdaj že drugi set spredaj in zadaj diske+ploščice vse Xtra in samo priporočam.
20200918_145432.jpg
20200918_145440.jpg
Uporabniški avatar
Binji
Administrator
Administrator
Prispevkov: 7813
Pridružen: Ne Apr 05, 2009 6:51 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo GT 3.2V6
Kraj: Jesenice

skyblue napisal/-a: Pe Jan 06, 2023 10:08 pm Mogoče pa ne veš kdo je vozil.... :)
Policaji tudi mislim, da se ne grejo več tega :) Pošljejo lastniku in jih ne zanima potem več.
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

sprejmeš odgovornost pa plačaš polovičko, al pa se izgovarjaš pa na koncu plačaš polno ceno :lol:
20220625_040552.jpg
Slikano 25.6.2022 ob 4:05. Malo pred sončnim vzhodom, preden smo prispeli v Arese.

Lip je tukaj že odlomljen. Res da je zelo fleksibilen, ampak pozimi v snežnem metežu sem pribil direktno v robnik in je odletel.
Skoraj eno leto sem se vozil z odlomljenim, ker nisem imel časa in volje šravfat. Je treba odbijač odmaknit, ker so na drugi strani matice.
Uporabniški avatar
Toolox
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 978
Pridružen: Ne Mar 26, 2017 5:04 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Giulietta Super Veloce
Gtv 2.0 V6
Kraj: gorenjska

20200907_215514.jpg
Zavorno tekočino sem pa dal Ate Typ 200.
Večino stvari jemljem kar pri Filipu.
Odgovori
  • Informacija