sam kva njim ni jasn???

kar vam pade na pamet
Odgovori
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

jst tko okol pol 12 pr bavarcu...in se hondas prpele iz strani tivoli (to proti avtobusni postaji...)...in prpele po pasu kjer bi moral po oznakah peljati naprej proti glavni avtobusni postaji...in ne,on tega ne uposteva in zavije silovito v enga audija k ga pa ni hotu spustit...in hondas odvije ter gre kar tam kjer sicer cakajo pesci da bodo sli cez cesto (in kolesarji)...ena kolesarka je cakala na zeleno luc,nakar jo hondas skor zrus...in zdj mi bo en reku da so normalni????? :roll: :roll:
EboranMS
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Jul 07, 2004 11:36 pm

Lahko to poveš v jeziku,ki ga bomo ostali tudi razumeli (slovenščina) :roll:
Uporabniški avatar
LaserJaMM
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 7497
Pridružen: Sr Sep 24, 2003 1:12 am
Član Alfa Kluba: 0
Kontakt:

No sej ni nujno da so vsi taki, meni je zadnič en z Alfo 155 priletel v škarje tako da sem moral odvit ornk stran in bremzat.
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

EboranMS napisal/-a:Lahko to poveš v jeziku,ki ga bomo ostali tudi razumeli (slovenščina) :roll:
odnes km da ti prevedejo...ce je znou laser prebrt bi lohka tut ti... :wink:
Uporabniški avatar
golf11
Alfa Freak
Alfa Freak
Prispevkov: 569
Pridružen: Pe Avg 15, 2003 9:24 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Maribor
Kontakt:

dancekbanancek napisal/-a:
EboranMS napisal/-a:Lahko to poveš v jeziku,ki ga bomo ostali tudi razumeli (slovenščina) :roll:
odnes km da ti prevedejo...ce je znou laser prebrt bi lohka tut ti... :wink:
http://www.alfaromeo-si.com/alfa/viewtopic.php?t=802 - 3.post!

p.s.: res je tezko brat tole...
EboranMS
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Jul 07, 2004 11:36 pm

saj ne da ne bi nič razumel,ampak ne bi bilo slabo če bi se pisalo v slovenščini ne pa v žabarščini :lol:
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

mal bi se mogu naucu povezovat besede pa bi blo ql :)
drgac mas pa itak v lj same norce za volanom.. pa ni vazn v keri znamki avtomobila je..
od cajta do cajta se mal trga folku pol so pa pizdarije po cesti.
EboranMS
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Jul 07, 2004 11:36 pm

tou se je meni tüdi že zgoudilo ka se je nekši bumbar z nekšo naspidejrano hondo v mene sijlo, te san pa jes tak po gasi stežo ka me je se nazaj vrglo.Či glij man samo 90 kunjov san ga lejko prehito pa mu fakiče kazal. Ato mi je pa kolega pravo ka bi skoraj srno povozo, leto je 200 na vöro pa nej na cesto gledal te pa se pred njin srna pojavila, te te je bremzal. Skoraj bi v lejs zleto.

Zdaj pa povezujte besede skupaj pa boste razumeli :wink: :mrgreen: LP iz skoraj sončnega Prekmurja!
Uporabniški avatar
AR-146
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2668
Pridružen: Ne Okt 05, 2003 12:33 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: ljubljana

razumem že sam naj ti to ne pride v navado :)
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

EboranMS napisal/-a:tou se je meni tüdi že zgoudilo ka se je nekši bumbar z nekšo naspidejrano hondo v mene sijlo, te san pa jes tak po gasi stežo ka me je se nazaj vrglo.Či glij man samo 90 kunjov san ga lejko prehito pa mu fakiče kazal. Ato mi je pa kolega pravo ka bi skoraj srno povozo, leto je 200 na vöro pa nej na cesto gledal te pa se pred njin srna pojavila, te te je bremzal. Skoraj bi v lejs zleto.

Zdaj pa povezujte besede skupaj pa boste razumeli :wink: :mrgreen: LP iz skoraj sončnega Prekmurja!
ja uredu je model :) sj bi lahko se mal bl zaviju :)
dancekbanancek
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 1013
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 7:50 pm

EboranMS napisal/-a:tou se je meni tüdi že zgoudilo ka se je nekši bumbar z nekšo naspidejrano hondo v mene sijlo, te san pa jes tak po gasi stežo ka me je se nazaj vrglo.Či glij man samo 90 kunjov san ga lejko prehito pa mu fakiče kazal. Ato mi je pa kolega pravo ka bi skoraj srno povozo, leto je 200 na vöro pa nej na cesto gledal te pa se pred njin srna pojavila, te te je bremzal. Skoraj bi v lejs zleto.

Zdaj pa povezujte besede skupaj pa boste razumeli :wink: :mrgreen: LP iz skoraj sončnega Prekmurja!
ok sej razumm in tut povezm...sam ok bom se drugic mal bol potrudu... 8) :wink:
stuntz
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 2340
Pridružen: Sr Avg 04, 2004 9:51 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Zagorje

matkurba lega boš ašnpehar u glavo dubu pa prosm ene škrince čene vas z z mokro antlo okol kepe pol vas pa zaprem v kolmkišto pa vse skup dam u hunt pa vas u šohtlc porinem :D


A zastoupš
Zadnjič spremenil stuntz, dne Ne Avg 14, 2005 3:42 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Freedom of speech ? What is that some brand of toilet paper? Found it at ( cant say PM me ) :D
EboranMS
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 149
Pridružen: Sr Jul 07, 2004 11:36 pm

Vahhh :wink: čisto nič ne razumem :D
Uporabniški avatar
colibry
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3840
Pridružen: Pe Feb 04, 2005 5:02 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

dobr tole je pa ze use skp slo offtopic :)
neki sprehanje :mrgreen: :mrgreen:

kWa?!
Uporabniški avatar
Uroš
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 3652
Pridružen: Po Mar 22, 2004 4:35 pm
Kraj: Maribor-Tezno

ka te to neka čudna špreha f keri pišete !
Te se pa tak gremo.
Uroš
Odgovori
  • Informacija