Zadovoljstvo ventilacije oz klime

Tehnične teme o modelih 156,147 in GT

Moderator: Tehnika moderatorji

Odgovori
Uporabniški avatar
alfa156driver
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 43
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 9:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

Pozdravljeni!

Imam Alfo 156 letnik 2002 in sem zelo nezadovoljen z ventilacijo v avtomobilu, zdej me pa zanima, če ima kakšen 156-ko od letnika 2002 naprej in kako pri njem dela.
Ko dam ventilator za gretje do konca mi zelo slabo piha, ventilator se pa sliši, sem probal z 147 ampak tam dobiš prehlad, če daš do konca ventilator:).
Zdej me pa zanima, kako ste kaj vi zadovoljni ali pa meni mogoče kakšno loputo ne odpre za zajem zraka.

Hvala!
igor27
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 23
Pridružen: Sr Okt 26, 2005 8:23 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ptuj

Probaj pogledat stanje filtra za kabino!!!Maybe!
Uporabniški avatar
alfa156driver
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 43
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 9:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

igor27 napisal/-a:Probaj pogledat stanje filtra za kabino!!!Maybe!

Sem ravno menjal mikro filter za klimo, pa sm mislil, da bo bolje, pa na žalost ni bilo
ahiM
Alfa Member
Alfa Member
Prispevkov: 194
Pridružen: To Okt 04, 2005 7:36 pm
Vozilo: Giulietta
Kraj: Ljubljana

Lahko, da je šlo kako stikalo. Ponavadi se to vidi, ko kljub prestavljanju na višjo hitrost pihanja, ta ostaja enaka...
Uporabniški avatar
alfa156driver
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 43
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 9:55 pm
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Kranj

ahiM napisal/-a:Lahko, da je šlo kako stikalo. Ponavadi se to vidi, ko kljub prestavljanju na višjo hitrost pihanja, ta ostaja enaka...

Ja sj k povecam jakost se slisi ventilator, da je povecal hitrost, pa tud bolj glasen postane, zato se mi zdi zelo cudno.
Lancia
Alfist
Alfist
Prispevkov: 408
Pridružen: Pe Jan 02, 2004 11:02 am
Član Alfa Kluba: 0
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Snami mikro filter, pozeni ventilacijo in poglej (po občutku - roka) kakšen je pretok na vsisni strani. Če tam pošteno vleče, potem je treba iskati napako drugje po vodu. Če pa tudi tam ne vleče zadosti, je pa problem v ventoilatorju.
BMW stoji pred garažo, Alfa Romeo pa te čaka.
Odgovori
  • Informacija