Avtoklepar / Ličar: LJ in okolica

Splošne informacije, izkušnje o Alfah
Odgovori
Lukkkss
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: To Avg 15, 2017 10:08 pm

Še ena slikca :D
Priponke
rsz_20180224_111637.jpg
Uporabniški avatar
Zhagar
Moderator
Moderator
Prispevkov: 3725
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 4:12 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 2011 & Alfa Romeo 145 1.6 Boxer 1995
Kraj: Ljubljana

Za barvanje pragov nima smisla barvati celoten avtomobil, razen če te denarnica tišči. Pragove in buške bi pa moral znati urediti vsak spodoben ličar/klepar. Moj predlog, odločitev je pa tvoja.
Lukkkss
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 12
Pridružen: To Avg 15, 2017 10:08 pm

Ah niso samo pragovi. Prednji konec je katastrofa (odbijač, blatnika in predvsem havba) saj je popolnoma razbita od kamenčkov, zadnji odbijač se lupi (neuspešen home made repair), desna vrata pa počasi najeda rja.. Me ne srbi denarnica, vendar bi jo rad poštimal kakor se zagre (podvozje je popolnoma zamenjano, turbo obnovljen, nove xenon luči pridejo itd.), saj jo nameravam voziti še par let :)
Uporabniški avatar
b_bay
Alfist
Alfist
Prispevkov: 328
Pridružen: Ne Jan 15, 2017 2:12 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 2.0 JTDM 170KM

Alfa gre v prodajo, a preden gre v roke novemu lastniku, ga zelim porihtati, da bo naslednji alfist tudi uzival v voznji, tako kot sem jaz.

Poskodba je nastala lansko leto na morju, ko sem pristal v neurju in mi je med voznjo priletelo na avtomobil ena velika debela veja od drevesa. Razen odbijaca, to sem sam kriv. :(

Pozna kdo koga, ki bi imel cas, pa da je vredu in ne prevec drag (upam da to dvoje gre skupaj), da mi poslihta tole na slikah.

Slika
- ignorirajte tale selotejp, sel mi je elektromotor po gobe

Slika

Slika

Torej poskodba je na stebru gor, leva vrata spredaj (dve buske), pa odbijac. Pa pri odbijacu je treba pri park senzorju malo povlect naprej, ker sem po svoji krivdi enkrat se zabil v vlecno kljuko drugega avtomobila.

Koliko bi me tole vse skupaj kostalo? Pa ce je mozno, da pri temu licarju naredim tudi poliranje celotnega vozila ne bi bilo slabo.



Edit: Premaknjeno v ustrezno/obstoječo tematiko ...
Gorjup
Alfist
Alfist
Prispevkov: 428
Pridružen: To Apr 03, 2012 9:57 pm
Vozilo: Alfa Romeo 159 Ti, 2.0, letnik 2009
Kraj: Ljubljana

Lep pozdrav,
v začetku avgusta je mojo Alfico dobila toča in sedaj potrebujem nekaj vaše pomoči in nasvetov.
Iščem drug pokrov motorja in pokrov prtljažnika v črni barvi za Alfa Romeo 159 limuzina letnik 2009 (gumb za odpiranje prtljažnika v znački).
Iščem pa tudi kleparja in ličarja, ki bi se lotil popravila strehe in zravnal nekaj ostalih vdolbinic.

Za vsa priporočila in ponudbe se priporočam.

Lep pozdrav



Edit: Premaknjeno v primerno tematiko ...
Uporabniški avatar
Bojanxe
Addicted to Alfa
Addicted to Alfa
Prispevkov: 4820
Pridružen: Po Jul 11, 2011 8:41 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Alfa Romeo 155 1.8 8V Sport
Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm
Kraj: Ljubljana

Js mam kar nekaj izkušenj s podjetjem Asis d.o.o. vse kar so mi delali, so naredili vrhunsko, sem mel tud večjo poškodbo na vratih, pa so v nekaj dneh vse zrihtali. Ukvarjajo se pa s tehniko hladnega popravila, torej brez brušenja, kitanja, barvanja...
Za člane kluba nudijo tudi popust.
celica
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 24
Pridružen: So Nov 08, 2014 6:03 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Lancia Delta
Kraj: Ljubljana

Živjo. Zanima me, če kdo priporoča dobrega avtokleparja in ličarja. Rad bi namreč generalno obnovil od žene alfo 147.
Hvala



Edit: Premaknjeno v ustrezno tematiko ...
A true mind can weather all the lies and illusions without being lost
celica
Alfa Junior
Alfa Junior
Prispevkov: 24
Pridružen: So Nov 08, 2014 6:03 pm
Član Alfa Kluba: 1
Vozilo: Lancia Delta
Kraj: Ljubljana

Rabil bil nekoga, ki bi zamenjal karoserijo, ki bi bila potrebna in farbanje.
A true mind can weather all the lies and illusions without being lost
Odgovori
  • Informacija